لباس مناسب خانم های لاغر

لباس مناسب خانم های لاغر کدام است؟ بسیاری از مردم بر این باورند که لاغر بودن بهتر از داشتن انحنا است، اما خیلی ها هم به فکر اضافه وزن هستند و دوست دارند اندامشان از صافی بیش از حد در آید. اکثر خانم های جوان آرزو دارند هیکلی لاغر و قد بلند همانند مانکن های پشت شیشه مغازه ها داشته باشند.

بسیاری از طراحان نیز اظهار دارند طرح های متعددی روی اندام های لاغر و باریک فوق العاده به نظر می رسد، اما هنوز هم موارد ضروری وجود دارد که هر خانم لاغری باید هنگام انتخاب لباس مناسبش بداند.

خانم های لاغر مانند دیگران باید برای داشتن ظاهری عالی و بدون نقص بدانند چگونه بپوشند و چه بپوشند. به همین خاطر، چند نمونه لباس شیک و فراموش نشدنی مناسب دختران لاغر بیش از حد معرفی می کنیم تا بدانند جذابیت واقعی خود را چگونه به نمایش بگذارند.یکی از بهترین انتخاب مانتو برای خانم های لاغر انتخاب مانتو مجلسی کوتاه است.

جهت خرید مانتو مجلسی کلیک نمایید.

بهترین انتخاب لباس مناسب خانم های لاغر

همیشه خرید لباس ها و اکسسوری های مناسب افراد لاغر بسیار آسان تر از افرادی است که بدنی انحنادار دارند. در واقع در دنیای مد و فشن، اثبات شده است که مدل های لاغر بهترین انتخاب برای نمایش لباس های مد است و گزینه های زیادی برای آن ها وجود دارد. اما گاهی برخی افراد دوست دارند در عین ظاهری مرتب، متفاوت و خاص بنظر رسد و لباسی که انتخاب می کنند برای اندامشان کاملا مناسب باشد.

در اینجا، لیستی کاملی از استایل مناسب برای دختران لاغر قد بلند ارائه می دهیم که کمی اندام آن ها را چاق تر نشان می دهد:

1- استایل مناسب جشن

بهترین لباس مناسب جشن برای دختران لاغر پوشیدن پیراهن های مجلسی کوتاه و قد مناسب است که بسیار عالی به نظر می رسد و در عین حال زیبایی اندام را به نمایش می گذارد. خیلی ها فکر می کنند برای پنهان کردن لاغر و ریزی اندام باید از دامن های بزرگ و لباس های گشاد استفاده کنند، در حالی که این تفکر کاملا اشتباه است. زیرا موجب کوچک به نظر رسیدن اندام می شود.

البته پوشیدن لباس های طرح دار موجب می شود پرتر بنظر برسید و با این تکنیک بصری فوق العاده به راحتی می توانید بهترین استایل را برای خود انتخاب کنید. لباس های گل دار یکی از محبوب ترین طرح های دخترانه است که موجب می شود فضاهای خالی پرتر به نظر رسد.

استایل مناسب جشن

2- استایل اسپرت

اگر نسبت به بازوهای لاغرتان احساس خوبی ندارید، پیراهن ها یا مانتوها دارای آستین گشاد یا پفکی را انتخاب کنید. این مدل لباس ها ظاهری پهن تر به شانه هایتان می بخشد و تعادلی در ظاهرتان ایجاد می کند. مانتو یا شومیزهای اسپرت با آستین های پفکی استایلی جدید و خاصی است که برای پنهان کردن بازوهای بیش از حد لاغر پیشنهاد می شود.

البته در حجیم سازی اندامتان زیاده روی نکنید. همچنین انتخاب مانتوهای دارای پارچه بیش از حد گزینه انتخاب خوبی نخواهد بود و اگر پاهای خیلی لاغری دارید، از پوشیدن شلوارهای بیش از حد جذب خودداری کنید.

3- استایل ساده

یکی از استایل های ساده و جذاب دختران لاغر، پوشیدن کت جین است که در کنار آرایش ساده و دخترانه تیپ چشمگیری می شود. در حالی که کاملا ساده است و برای هر مکانی مناسب می باشد. کت های جین به راحتی شکل و ابعاد بیشتری به لدن می دهد و در عین حال روی هر تن و اندامی می نشیند.

4- استایل دخترانه

یکی از پشنهادهای جذاب برای لباس مناسب خانم های لاغر، پوشیدن پیراهن های شلوغ و پر چین است. این مدل لباس فرد را پرتر نشان می دهد و رفتن به مهمانی ها و مجالس انتخابی بدون نقص است. اگر دوست دارید بالا تنه تان چاق تر بنظر رسد، یقه چین دار و گل دار شما را به هدفتان می رساند. دامن های کلوش و پیلی دار نیز برای پرتر نشان دادن پایین تنه گزینه مناسبی هستند و زیبایی اندام را به چالش می کشاند.

استایل دخترانه اسپرت

9 اصل در لباس پوشیدن خانم های لاغر

خانم ها لاغر برای این که در انتخاب لباسشان دچار اشتباه نشوند، خوب است با چند نکته مهم آشنا شوند. با در نظر گرفتن چند اصل مهم برای خرید لباس مناسب خانم های لاغر دیگر از پوشیدن هیچ لباسی پشیمان نخواهند شد:

1- انتخاب سایز نه بزرگ و نه بسیار تنگ

یکی از مشکلات رایج خانم های لاغر انتخاب سایز لباس است. سایز لباس باید متناسب باشد و اندام را کاملا واقعی و درست نشان دهد. پوشیدن لباس های بسیار تنگ یا گشاد برای خانم های لاغر اصلا توصیه نمی شود.

زیرا با چسبیدن لباس به اندامشان، باعث می شود لاغرتر به نظر می آیند و به تن کردن لباس های آزاد و گشاد زیبایی اندام را زیر سوال می برد. لباسی که دقیقا سایز آن ها طراحی شده است و سرشانه ها درست و اندازه باشد، استایل چشمگیری ایجاد می شود.

2- یقه پوشیده

یکی از نکات مهم هنگام خرید لباس مناسب خانم های لاغر، توجه به یقه لباس است. یقه لباس بهتر است پوشیده باشد و پوشیدن لباس های یقه هفت موجب کشیده تر شدن اندام و لاغرتر به نظر رسیدن گردن می شود. اگر دوست داشته باشید می توانید برای پوشاندن گردن تان از شال های گردن استفاده کنید یا یقه های اسکی نیز مناسب است.

3- پرهیز از لباس های دارای خطوط عمودی

لباس های دارای خط عمودی موجب قدبلندتر نشان دادن افراد می شود. در حالی که افراد قد بلند و لاغر بهتر است از این مدل ها دوری کنند. در عوض پوشیدن لباس های دارای خطوط افقی آن ها پرتر نشان می دهد و خطای دید ایجاد می کند.

پرهیز از لباس های دارای خطوط عمودی

4- جادوی رنگ روشن

هرگز به سراغ رنگ های تیره نروید. زیرا رنگ های تیره مناسب خانم های چاق و پر است. اگر دوست دارید اندام تان لاغرتر به نظر نرسد، لباس های روشن انتخاب کنید. رنگ های شاد و روشن شما را چاق تر نشان می دهد.

5- کمربند پهن، ممنوع

اگر طرفدار کمربند هستید، مدل های باریک را انتخاب کنید. استفاده از کمربندهای پهن مناسب استایل خانم های لاغر نیست. همچنین کمربندهای شل، باریک و آویزان همراه با تیپ ساده و اسپرت غوغا به پا می کند.

استفاده از کمربند باریک

6- زیورآلات و اکسسوری های فراوان

یکی از پیشنهادهای جذاب برای پنهان کردن لاغری اندام استفاده از اکسسوری ها است. زیور آلات به خوبی باعث جلب توجه می شود و استفاده از گردنبندهای بلند و گوشواره های بزرگ انتخاب مناسبی برای این دسته از خانم ها است.

7- شلوارهای کاملا اندازه و متوسط

یکی از اشتباهات فاحش خانم های لاغر اندام پوشیدن شلوارهای جذب است. اگر پاهای بسیار لاغری دارید، هیچ گاه این انتخاب را نکنید. زیرا موجب می شود پاهایتان لاغر و استخوانی تر نشان داده شود. اما خانم های توپر و دارای پاهای چاق به راحتی می توانند این نوع شلوارها را به تن کنند.

به جای آن از شلوارهای سایز اندامتان و کمی آزاد استفاده کنید. پوشیدن شلوارهای دمپا نیز پیشنهاد جذابی است. این مدل شلوارها به دلیل گشادی در قسمت پایین زیبایی اندام شما را به چالش می کشاند و می توانید آن را با مدل مانتوهای عروسکی و کوتاه استایل کنید.

8- آستین پف دار

اگر نگاهی به استایل مدل های لاغر بیندازید، کاملا متوجه استایل های مخصوص اندام خود می شوید. یکی از نکات مهمی که در بیشتر مدل های لاغر به چشم می خورد، پوشیدن لباس های دارای آستین پف دار است. هر چقدر مدل آستین شلوغ تر و پف دارتر باشد، بی تردید حجم بدن را بیشتر نشان می دهد. اما پوشیدن این مدل لباس ها تپل بودن بازو خانم های چاق را بیشتر نمایان می کند و زیبایی و مدل آستین دیگر به چشم نمی آید.

همچنین بخوانید: تفاوت مانتو وشومیز در چیست؟

9- دوری از لباس های چسبان

پوشیدن لباس های چسبان و تنگ برای خانم های لاغر بدترین کار است. زیرا باعث لاغرتر نشان دادن آن ها می شود و توجه دیگران به سمت اندام آن ها بیشتر جلب می شود. البته این گفته بدین معنا نیست که لباس های خیلی گشاد به تن کنند. پوشیدن تنها بلوز یا شلوار گشادتر دیگر لباس شان می تواند استایل شیکی برای آن ها خلق شود. مخصوصا این روزها که پوشیدن کت های گشاد بسیار مد شده است و بین خانم ها طرفدار دارد.

اهمیت کیفیت لباس مناسب خانم های لاغر

کیفیت انواع لباس ها از شلوار گرفته تا مانتو و روسری برای تمام خانم های شیک پوش بسیار مهم است. چه لاغر هستید و چه توپر، فرقی نمی کند باید به کیفیت و برند لباس انتخابی توجه کافی داشته باشید.

هر چه کیفیت پارچه و دوخت لباس بهتر باشد، بی تردید استایل شما زیبا و خاص تر نمایان می شود و در عین حال، اعتماد به نفس و روحیه شما برای برقراری ارتباط و حضور در مجالس ارتقا می یابد. پیشنهاد می شود به جای خرید چندین لباس بی کیفیت، یک دست لباس مناسب و دارای عمر بالا خریداری کنید و برای شخصیت خود ارزش قائل شوید.

کلام آخر

استایل های لاغر همیشه برای پیدا کردن لباس شیک و جذاب احساس ناراحتی دارند و هنگام خرید، احساس شک می کنند. به همین دلیل، بهتر است بدانید لباس مناسب خانم های لاغر چیست و چه نکاتی را هنگام خرید در نظر بگیرید. تا زمانی که به موارد گفته شده پایبند باشید، بی تردید احساس اعتماد به نفس و شیک بودن را تجربه خواهید کرد.

دیدگاه ها غیرفعال است