انتخاب بهترین مدل مانتو چهار خونه پاییزی

جدیدترین مدل مانتو چهارخونه پاییزی 1402 کدام است؟ برای این که در زمستان امسال خوشتیپ و خوش استایل به نظر برسید، خوب است با مدل های جدید چهارخونه برای دوخت مانتو آشنا شوید.

پارچه های پاییزی چهارخونه از جذاب ترین مدل ها برای فصل سرد سال است که برای پالتو و مانتوها به کار می رود. این مدل مانتوها هیچ وقت از مد نمی رود و در فصول پاییز و زمستان هر سال استفاده می شود.

برای استایل کردن مانتو چهار خونه پاییزی باید با مدل های مختلف آن آشنا شوید و با سایر لباس هایتان با دقت ست کنید.

نمونه های محبوب مدل مانتو چهارخونه پاییزی جدید

نمونه های مختلف پرطرفدار را بررسی کنید و با کمی خلاقیت بهترین استایل پاییزی خود را با مدل مانتو چهار خونه بسازید.

1- ست مانتو چهار خونه دخترانه

مانتوهای چهار خونه دخترانه در اندازه های کوتاه طراحی می شود و برخی مدل های آن به شکل کلاه دار است. این مدل مانتوها را می توانید به صورت دکمه دار و جلو باز خریداری و با شلوارهای جین ست کنید.

ست مانتو چهار خونه دخترانه

2- ست مانتو چهار خونه کتی

مانتو کتی یکی دیگر از مدل های جذاب برای خرید مانتو چهارخونه ای است که استایلی خانمانه دارد و در رنگ بندی های تیره و روشن قابل سفارش است.

شما می توانید این مدل مانتو را با کفش های اسپرت و پاشنه دار ست کنید و به طور سلیقه ای ظاهری شیک برای خود بسازید.

3- ست مانتوی چهار خونه بلند

پارچه های چهار خونه همراه با پارچه های ساده برای مدل مانتوهای بلند به کار می رود و استایل جذابی برای فصل پاییز برایتان خلق می کند. این مدل مانتو را می توانید با شلوار جین های مام فیت ست کنید و از زیبایی آن لذت ببرید.

معمولا مانتوهای چهارخونه بلند به صورت جلو باز طراحی می شود که پوشیدن آن بسیار شیک و خاص است.

ست مانتوی چهار خونه بلند

4- ست مانتو پیلی دار چهارخونه

یکی دیگر از مدل مانتو پاییزی چهارخونه، پیلی دار است که برای استایل های دخترانه بسیار پیشنهاد می شود. این مدل مانتو را می توانید با کتانی و روسری های مینی اسکارف ست و استایل متفاوتی را تجربه کنید.

همچنین بخوانید : چه رنگ هایی همیشه مد هستند؟ بررسی بهترین رنگ ها

نکات مهم برای پوشیدن مدل مانتو چهار خونه پاییزی

  • برای پوشیدن مانتوچهارخونه با دیگر لباس ها، لباس های ساده و بدون طرح انتخاب بهتری است.
  • مانتو چهارخونه با روسری یا شال های سال تک رنگ بهتر ست می شود. بدین شکل، طراحی و ترکیبی رنگی مانتو بهتر به چشم می آید.
  • به ترکیب رنگی مانتو چهار خونه دقت کنید. برای ست کردن مانتوی چهارخونه با دیگر لباس ها، بهتر است به سراغ ترکیب رنگی های خنثی بروید.
  • اگر مانتو چهارخونه درشت انتخاب کردید، آن را با شوارهای راسته امتحان کنید. این استایل کاملا غیررسمی است و برای استفاده روزانه بسیار پیشنهاد می شود. چراکه احساس راحتی به شما می بخشد.
  • مانتوهای چهارخونه با دیگر طرح های پارچه ای به راحتی استایل می شود. برای مثال، ترکیب مانتو چهارخانه درشت قرمز و سفید با شلوارهای مخمل تک رنگ فوق العاده است. اما باید در ترکیب طرح ها مختلف احتیاط کنید و تا زمانی که مطمئن نشدید خرید نکنید.

مدل مانتو چهارخونه پاییزی از نمونه لباس های محبوب برای سلیقه های مختلف است که برای خلق استایل های متفاوت به کار می رود و در عین حال، برای فصل زمستان بسیار شیک به نظر می رسد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *