اصول ست کردن شال با مانتو

خانم ها زمانی استایل شیک و منحصر به فردی را تجربه می کنند که تمام آیتم های آن ها به طور شگفت آوری با یکدیگر هماهنگ و هارمونی داشته باشد. یکی از مراحل مهم برای داشتن فرم جذاب، یادگیری اصول ست کردن شال با مانتو است. این آیتم به اندازه ای اهمیت دارد که در صورت انتخاب اشتباه، استایل شیک و بدون نقص را زیر سوال می برد.

شاید تصور کنید فرق چندانی نمی کند که چه مدل و چه جنس شالی سر کنیم، اما به خاطر نزدیکی آن به پوست و چهره تان تاثیر فوق العاده ای بر بولد نشان دادن زیبایی هایتان دارد. تناسب رنگ شال با مانتو، شما را به داشتن تیپ خاص و شیک نزدیک می کند و یادگیری نحوه ست کردن انواع مانتو با شال، موجب خرید راحت و بااطمینان می شود. اگرچه ست کردن شال با مانتو کار سختی نیست، اما رعایت برخی نکات مهم آن، به شما در تصمیم گیری راحت تر کمک می کند.

چند ایده طلایی برای ست کردن شال با مانتو

اگر اصول ست کردن رنگ های مختلف را بدانید، به راحتی می توانید استایل جذاب و در عین حال ساده را تجربه کنید. در این قسمت به معرفی رنگ های مختلف و قوانین ست کردن شال با مانتو می پردازیم:

1- شال مشکی ؛ عهد ناگسستنی با تمام رنگ ها

همه خانم ها قطعا دارای مانتو و شال مشکی هستند. شال مشکی با تمام رنگ مانتوها به راحتی ست می شود. مخصوصا با مانتو مجلسی. برای ست شال و مانتو مجلسی، رنگ مشکی همیشه پرطرفدار بوده است و جذابیت چشمگیری به خانم ها می بخشد. شال سفید نیز همانند شال مشکی جادویی است و سر کردن آن می توانید هر رنگ مانتویی را امتحان کنید. البته بهتر است رنگ شال با رنگ مانتو متفاوت باشد و یک رنگ بودن هر دو احساس خستگی به شما دست می دهد.

جهت خرید مانتو مجلسی کلیک نمایید.

2- ست کردن شال خوشرنگ با مانتو سفید

مانتو سفید مورد پسند عروس خانم ها است. البته خیلی اوقات برای رفتن به مجالس این رنگ را انتخاب می کنیم. یا در روزهای گرم سال پوشیدن مانتوهای سفید حس و حال تازه ای به خانم ها می بخشد. اصول ست کردن شال با مانتو برای رنگ سفید چندان سخت نیست.

با توجه به سلیقه تان می توانید هر رنگی را کنار مانتو سفید امتحان کنید. اما برخی رنگ ها جذابیت بیشتری دارند. شال هایی به رنگ قرمز، سبز، آلبالویی، فیروزه ای و … استایل خانم ها را در کنار مانتو سفید چشم نواز می کند. بهتر است دیگر از ست کردن مانتو سفید با شال مشکی دست بردارید یا رنگ های کم حال مانند کرم گزینه جذابی کنار رنگ سفید نخواهد بود.

3- ست کردن شال متفاوت با مانتو آبی

اصول ست کردن انواع شال با مانتو شاید سخت بنظر رسد، اما با کمی دقت به مدل های مختلف در فضای مجازی و صفحات پربازدید به ایده های ناب می رسید. رنگ آبی یکی از رنگ هایی است که در تم های مختلف به چشم می خورد و همیشه بیانگر اعتماد بوده است. پوشیدن مانتوهای آبی تیره در کنار رنگ نارنجی یا زرد غوغا به پا می کند و زیبایی فوق العاده ای به استایل شما می بخشد. در واقع برای افزایش بازدید نگاه به سمت شما و دوچندان نمودن حس اعتماد به نفس از دو رنگ برای امتحان کردن رنگ آبی استفاده کنید.

4- ست کردن شال پاستیلی با مانتو طوسی

طوسی یکی از رنگ های کاربردی برای خانم ها است که هم می توانند در استایل روزانه از آن استفاده کنند و هم در تیپ های مجالس و مهمانی ها جایگاه ویژه ای دارد. این رنگ به عنوان مانتو بسیار محبوب است و ست کردن شال با آن برای دخترهای جوان ثابت شده است.

زیرا اکثرشان می دانند، بهترین رنگ برای ست کردن شال با مانتو طوسی، رنگ های پاستیلی است. رنگ طوسی به دلیل خنثی بودن، مورد توجه خیلی ها قرار می گیرند و ست کردن شال صورتی یا زرشکی با آن بهترین انتخاب است. اما هرگز از رنگ شال قهوه ای برای این مانتو استفاده نکنید.

5- ست کردن شال خنثی با مانتو زرد

رنگ زرد با جلوه خیره کننده در کنار رنگ های خنثی به خوبی می درخشد. اصول ست کردن شال با مانتو زرد بدین گونه است که رنگ های متضاد آن مانند آبی یا بنفش هارمونی فوق العاده ای خلق می کند. البته ست کردن شال با این مانتو همین جا خاتمه نمی یابد. می توان آن در کنار شال های مشکی به راحتی ست کرد. همچنین شال ساده سفید استایل خوبی با مانتو زرد ایجاد می کند.

6- ست کردن شال با مانتو صورتی محبوب

دختران جوان طرفدار پرو پا قرص مانتوهای صورتی هستند و ست کردن آن با شال برایشان بسیار سرگرم کننده است. صورتی رنگی ملایم و دوست داشتنی است که شخصیت شما را قدردان جلوه می دهد. ست کردن شال خاکستری با مانتو صورتی بی تردید هارمونی شیک ایجاد می کند و هر فردی شما را ببیند قطعا به خوش سلیقه بودنتان پی می برد.

یکی دیگر از مزایای ست کردن شال طوسی با مانتو صورتی، همیشه مد بودن آن است. این ترکیب رنگ همیشه خاص و پرطرفدار است و با انتخاب مانتو خوش دوخت و شال با کیفیت، شما را خوش لباس نشان می دهد.

7- ست کردن شال با مانتو نارنجی ؛ محبوب روزهای تابستانی

یکی دیگر از اصول ست کردن شال با مانتو که در روزهای گرم تابستان مطرح می شود، رنگ نارنجی است. بیشتر مانتوهای نارنجی به خوبی با شال سفید همخوانی دارند. اما اگر دوست ندارید بیش از حد از رنگ های روشن استفاده کنید، رنگ بنفش نیز ترکیب چشمگیری در کنار نارنجی به وجود می آورد. هر چه تناژ انتهایی رنگ بنفش به قرمز نزدیک شود، ترکیب بهتری خلق خواهد شد. غیر از این موارد، شال مشکی با رنگ نارنجی جز بهترین پیشنهادها است.

8- ست کردن شال با مانتو بنفش ؛ حس قدرت

اگر کمی فکر کنید می توانید حدس بزنید چه رنگ شال هایی با مانتو بنفش هماهنگ است. رنگ هایی همچون سرخابی و صورتی در کنار مانتو بنفش استایلی شاد و پرقدرت خلق می کند. همچنین از ترکیب شال خردلی و مانتو بنفش می توانید نهایت لذت را ببرید.

9- ست کردن شال با مانتو سبز ؛ حس سرحالی

مانتو سبز در کمد اکثر خانم های قرار دارد و پوشیدن آن حس شادابی و سرزندگی را هدیه می دهد. با انتخاب شال هایی به رنگ قرمز و آجری زیبایی مانتو سبز را دوچندان و استایلی خیره کننده ای را تجربه می کنید. پوشیدن مانتوهای سبز زیتونی یا ارتشی همراه با شال های قرمز، فوق العاده است و به سادگی بهترین تیپ را می سازید.

10- ست کردن شال با مانتو قرمز ؛ انرژی بخش

ست کردن شال با مانتو قرمز به دقت نیاز دارد و بهتر است در کنار آن از رنگ های تند و تیز استفاده نکنید. شال سبز رنگ در کنار مانتو قرمز، به سادگی ست می شود و نگاه دیگران به خودش جلب می کند. با پوشیدن این استایل حس جسورانه ای بدست می آورید و انرژی روزانه خود را دوچندان می کنید.

رنگ های دیگری مانند بنفش روش یا رنگ های پاستیلی برای انتخاب شال ایده مناسبی است. با سر کردن شال های یاسی یا ارغونی همراه با مانتو قرمز، ترکیب رنگ شادی را خلق می کنید و بی تردید با چنین استایل روی انتخاب آقایان بی تاثیر نخواهید بود.

نکات مهم ست کردن شال با مانتو

با در نظر گرفتن برخی نکات کلیدی ترکیب بهتری از شال و مانتو را می سازید:

  • بهتر است رنگ ها را در کنار یکدیگر امتحان کنید. تمرین و تکرار کمک می کند رنگ هایی که با یکدیگر همخوانی دارند، شناسایی کنید. هنگام خرید شال هایی که مطمئن هستید با مانتو مورد نظرتان ست می شود را امتحان کنید. این کار کمک می کند شال مناسب را شناسایی کنید و بابت سلیقه تان استایل خود را بسازید.
  • یکی از اصول ست کردن شال با مانتو، استفاده از رنگ های مشابه است. برای مثال، مانتوهای خاکستری همراه با شال طوسی تیره و شلوار جین طوسی روشن ست می شود. اما اگر احساس می کنید چنین استایل بیش از حد سرد است، از کیف قرمز استفاده کنید.
  • از رنگ های مکمل غافل نشوید. رنگ هایی که تضاد بصری دارند کمک می کنند استایلی شیک و امروزی داشته باشید. البته درصد بیشتری را به یک رنگ اختصاص دهید و به طور مساوی از دو رنگ استفاده نکنید.
  • پوشیدن شال های طرحدار در کنار مانتوهای ساده یکی از ایده های محبوب است. اگر احساس می کنید طرح و نقش شال تان خاص است حتما از ایده استفاده کنید. زیرا شال روی سرتان جذابیت خاصی ایجاد می کند.
  • براساس فصل نحوه ست کردن شال با مانتو را پیش ببرید. از رنگ های محبوب فصلی استفاده کنید. برای مثال، در فصل پاییز رنگ های نارنجی، کرم، قهوه ای، آجری و … بیشتر دیده می شود و رنگ قرمز در کنار طوسی برای زمستان بسیار گرمابخش است.

کلام آخر

اصول ست کردن شال با مانتو به شیک پوشیدن شما کمک می کند. هرگز مانند گذشته خبری از پوشیدن رنگ های مشابه نیست! به راحتی می توان با کمک رنگ های مکمل استایل های شکیل و انرژی بخش را پوشید و در مهمانی ها و دورهمی ها شیک پوش به نظر رسید. اگر هنوز احساس می کنید قدرت تصمیم گیری برای خرید شال مناسب مانتو ندارید، از نظر دوستان و آشنایان کمک بگیرید. با ست رنگ های مختلف، کم کم به قدرت و زیبایی رنگ ها پی می برید و حتی متوجه می شوید کدام رنگ ها مناسب رنگ پوستتان است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *