لباس مادر داماد در خواستگاری

در روز خواستگاری همه به این فکر می افتند که چه بپوشیم؟ چطور تیپ بزنیم؟ لباس مادر داماد در خواستگاری نیز یکی از دغدغه های جالب در آن روز است. چراکه مادران عزیز دوست دارند در این روز مهم کنار پسرشان بدرخشند و اقتدار و زیبایی شان را به خانواده عروس نشان دهند.

احتمالا مدل ها و گزینه های مختلفی برای این روز در نظر گرفته اید، اما نمی دانید کدام گزینه را به عنوان بهترین لباس مادر داماد در روز خواستگاری انتخاب کنید. مادرها همیشه دوست دارند لباسی سنگین و در عین حال شیک بپوشند. طوری که مناسب سن شان باشد. لباس مجلسی خانمانه مناسب مادر داماد در روز خواستگاری لباسی است که بیش از حد رنگارنگ و زرق و برق نباشد.

ویژگی های لباس مادر داماد در این روز مهم

در موارد زیر ویژگی های مهمی که باید در انتخاب لباس خانمانه برای خواستگاری در نظر بگیرید، اشاره می کنیم:

  • از پوشیدن مدل های شلوغ و پر زرق و برق پرهیز کنید.
  • به دنبال پوشیدن لباس های ساده و در عین حال شیک باشید.
  • پیراهن های مجلسی ساده و پوشیده گزینه مناسبی است.
  • لباس های قدیمی و گذشته تان را کنار بگذارید.

چند مدل محبوب مادران در روز خواستگاری

وقتی صحبت لباس مادر داماد در خواستگاری می کنیم، ناخوادگاه برخی المان های زیر در ذهنمان روشن می شود:

1- کت و دامن

یکی از گزینه های مجلسی مناسب روز خواستگار و نامزدی، پوشیدن کت و دامن است. این لباس با پارچه های مجلسی و گیپوردار دوخته می شود و استایل مادران عزیز را بسیار خاص و دلربا می کند. لباس هایی که با پارچه های مجلسی و گیپوردار طراحی می شوند، در عین مجلسی بودن شیک و زیبا هستند. مخصوصا اگر کت و دامن باشد. زیرا مدل کت و دامن همیشه مد است و هیچ وقت قدیمی نمی شود.

2- پیراهن های پوشیده

پوشیدن پیراهن های بلند و پوشیده یکی دیگر از انتخاب هاست. البته این گزینه بهتر است برای خواستگارهای مجلل و همراه با بزن و برقص انتخاب شود. در غیر این صورت استایل مادر داماد کمی متفاوت و خلاف انتظارات نشان می دهد. البته این موضوع بستگی به ساده یا مجلسی بودن مدل پیراهن دارد.

3- مانتو مجلسی

مانتو مجلسی جز انتخاب های پرطرفدار در روز خواستگاری برای مادران عزیز است. این گزینه در رنگ ها و مدل های مختلف در بازار موجود است و موجب می شود استایل پرابهت و رسمی به مادر داماد بخشد. برای خرید مانتو مجلسی حتما به اندام تان دقت کنید و بهتر است به سراغ مانتوهای کتی بروید.

4- کت و شلوار مجلسی

کت و شلوار مجلسی برای مادران جوان بسیار خاص است؛ مخصوصا کسانی که اضافه وزن کمی دارند و قدشان بلند است. البته می توان به جای کت از المان های دیگر مانند شومیز استفاده کرد. این موضوع کاملا سلیقه ای است و به نظر مادر داماد بستگی دارد.

امیدواریم در این روز مهم بهترین استایل را داشته باشید و جایگاه خود را به عنوان مادر داماد به همگان نشان دهید. بی تردید همه مادران عزیز دوست دارند بهترین لباس مادر داماد در خواستگاری را تجربه و بتوانند با اعتماد به نفس بالا  در آن روز برای فرزندشان آرزوی خوشبختی کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *