شیک ترین لباس بله برون باحجاب

لباس بله برون باحجاب طرفداران خاص خودش را دارد و پوشیدن آن برای برگزاری مراسمات مختلط ایده جذاب و شکیلی است. از آنجا که بله برون یا همان نامزدی از مهم ترین روزهای خاص عروس خانم های آینده است و به عنوان اولین مراسم رسمی زوجین برپا می شود، پوشیدن سبک و استایلی که شخصیت و سبک عروس را بیان کند بسیار مهم است.

امروزه شاهد مدل لباس بله برون اینستاگرام در طرح و سبک های مختلف هستیم که هر خانمی با هر سلیقه ای می تواند بهترین گزینه را با توجه به استایل، اندام و سلیقه اش انتخاب کند. پس با کمی جستجو در فضای اینترنت و امتحان مدل های مختلف راحت به جواب سوال ” برای بله برون چی بپوشم؟” می رسید. البته در نظر گرفتن برخی نکات کلیدی موجب می شود از خریدتان احساس پشیمانی نکنید!

مدل لباس بله برون باحجاب شیک چه ویژگی هایی دار‎د؟

روز نامزدی برای هر خانمی حساس و شوق برانگیز است. برای حضور در این مراسم، باید لباسی به تن کنید که موجب افزایش اعتماد به نفس شود. همچنین با اندام شما تناسب و همخوانی کامل داشته باشد. در ادامه با ویژگی های بیشتر این مدل لباس مجلسی آشنا می شوید:

شیک ترین لباس بله برون باحجاب

  • رنگ

انتخاب رنگ مناسب لباس بله برون پوشیده نیز بسیار مهم است و باید به سراغ رنگ هایی بروید که مطمئن هستید زیبایی چهره شما را دوچندان می کند و با رنگ پوستتان هارمونی دارد. البته انتخاب رنگ های جیغ و تیره برای پوشیدن لباس نامزدی اصلا پیشنهاد نمی شود. معمولا رنگ های روشن و ملایم همانند سفید، کرم، طوسی، گلبهی، صورتی و … جز محبوب ترین انتخاب ها است.

  • طرح لباس

مدل های لباس بله برون باحجاب بسیار متنوع است و معمولا برای انتخاب آن باید به سراغ بازار لباس مجلسی بروید. اگر احساس می کنید نگاه خانواده و همسرتان نسبت به لباس های اندامی ناخوشایند است، مدل های پیراهنی بلند پیشنهاد جذابی است. البته طرح لباس به مجلسی و رسمی بودن مراسم بستگی دارد.

  • روسری و چادر

برای پوشش چهره تان دوست دارید شال را امتحان کنید یا توربان؟ هر دو برای لباس بله برون محجبه مناسب است. برخی ها نیز در کنار پوشیدن روسری از چادر نیز استفاده می کنند که کاملا سلیقه ای است. اما باید در انتخاب رنگ ها دقت کنید. سعی کنید روسری یا شال را هم رنگ لباس خریداری کنید و از پوشیدن چادرهای رنگارنگ خودداری کنید، زیرا این مدل چادرها دیگر از مد افتاده است و جذابیت استایل شما را زیر سوال می برد.

معرفی مدل لباس بله برون باحجاب + 3 تا از ترندهای امسال

1- لباس مجلسی بله برون

شاید تعجب کنید، اما لباس محجبه مجلسی بسیار ترند شده است و از این مدل ها برای مراسمات مجلل و پرزرق و برق استفاده می کنند. از مدل پیراهن های شاین گرفته تا سنگ دوزی شده که انتخاب از میان آن ها به استایل و اندام فرد بستگی دارد. این مدل لباس مجلسی را می توان با تور یا توربان پوشید و با استایل کاملا مجلسی و شیک و در عین حال باحجاب مراسم بله برون را سپری کرد.

جهت خرید لباس مجلسی کلیک نمایید.

2- کت و شلوار ساده و شیک

از دیگر المان های محبوب بله برون، پوشیدن کت و شلوارهای ساده است. معمولا این استایل برای مراسم هایی که داخل خانه برگزار می شود، پیشنهاد می شود و جذابیت عروس خانم را دوچندان می کند. پوشیدن کت و شلوار همراه با شال حریر ساده غوغا به پا می کند و با هر اندام و سایزی هماهنگ است.

3- پیراهن محجبه ساده

اگر خوش اندام هستید و ایراد خاصی در اندام تان وجود ندارد، می توانید به سراغ پیراهن های باحجاب و ساده بروید. این مدل پیراهن ها در طرح و مدل های مختلف دوخته می شود و مدل های ساتن و تور دار آن ها بی تردید خاص و چشمگیرترین استایل لباس بله برون باحجاب را برای شما رقم خواهد زد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *