کیف مناسب برای مانتو بلندمجلسی

یکی از دغدغه های رایج خانم های طرفدار مانتوهای بلند این است که چگونه کیف مناسب برای مانتو بلند را خریداری کنند؟ کیف یکی المان های جذاب و اثربخش در استایل خانم ها است که ظاهر و اندازه آن تعیین می کند که تا چه حد در خلق تیپ روزانه یا مهمانی تان موفق بوده اید؟ هیچ فرقی نمی کند که برای چه مناسبتی قرار است حاضر شوید، از انتخاب مانتو گرفته تا کیف و کفش باید با یکدیگر ست شود و هارمونی چشمگیری در استایل شما نقش بندد.

پوشیدن مانتو بلند در هر سلیقه و سبکی از جمله مدل های مجلسی، اداری، رسمی و ساده مشاهده می شود. اما انتخاب کیف براساس سبک مانتو تاحدودی موفقیت استایل شما را اثبات می کند. برای این که نسبت به استایل خود با مانتو بلند راضی باشید، لازم برای ست کردن کیف با مانتو بلند برخی نکات را در نظر بگیرید.

مراحل ست کردن کیف با مانتو بلند

در اولین مرحله برای ست کردن مانتو بلند و کیف، باید به فرم بدنی توجه کنید. اگر مدل مانتو زیبایی های اندام شما را به چالش می کشاند، نوبت به خریدن کیف، کفش، روسری و … می رسد. البته موضوع دیگری که انتخاب مانتو بلند مطرح می شود، توجه به رنگ پوست است. مطمئنا خبر دارید چه رنگ هایی با تناژ پوستی شما هماهنگ است و چه رنگی زیبایی چهره تان را زیر سوال می برد.

معمولا بیشتر کیف ها با مانتو بلند همخوانی دارد، تنها لازم است سبک آن با لباس یکسان باشد. برای مثال، هرگز نمی توانید مانتو بلند مجلسی را با کیف های روزمره یا کوله پشتی ست کنید. انتخاب دیگر المان ها نیز به همین شکل است.

معرفی مانتوهای بلند و کیف مناسب آن ها

این روزها شاهد انواع مدل مانتوهای بلند هستیم. برخی مدل های به صورت جلوباز طراحی می شوند و برخی دیگر دکمه دار هستند. معمولا مدل های دکمه دار ظاهری رسمی تر دارند و مدل های جلوباز جز دسته مدل های روزانه یا مناسب مهمانی ها قرار می گیرند. پارچه های مختلفی برای دوخت مانتو بکار می رود که نوع آن تاحدودی سبک نهایی را مشخص می کند. برای مثال، پارچه های گیپور برای مانتوهای مجلسی پیشنهاد می شود و پارچه های ساده و بدون نقش و نگار مناسب مدل های ساده یا کژوال است.

حال بعد از انتخاب مدل مانتو بلند، باید به سراغ المان های دیگر همچون شلوار و کیف و کفش بروید. معمولا برای مانتوهای بلند از شلوارهای پارچه ای کوتاه، جین ماه استایل و جین اسکینی استفاده می کنند. جدیدا پوشیدن دامن زیر مانتوهای بلند طرفدار زیادی پیدا کرده است.

اگر قد بلند هستید هر مدل کیف و کفشی را می توانید با مانتو بلند بپوشید. به شرط آن که در انتخاب رنگ و مدل هماهنگ با مانتو موفق باشید. در حالی که افراد قد کوتاه بهتر است به سراغ شلوارهای پارچه ای و کفش های لژدار یا پاشنه بلند بروند. کیف های کوچک و فانتزی نیز قد و استایل آن ها را پوشش می دهد.

4 نکته کلیدی برای انتخاب بهترین کیف برای مانتو بلند

بیشتر خانم ها معتقد هستند پوشیدن مانتوهای بلند آن ها را قد بلندتر نشان می دهد و فرم بدنی آن ها زیباتر به چشم می آید. اما تنها این نکته کافی نیست! انتخاب کیف و کفش برای رسیدن به این هدف و خوش استایل بودن بسیار اهمیت دارد. در موارد زیر نکات مهم برای انتخاب کیف مناسب را بیان می کنیم:

  1. خانم های دارای قد کوتاه و اندازم ظریف بهتر است هنگام پوشیدن مانتوهای بلند، از دست گرفتن کیف های بسیار بزرگ دوری کنند.
  2. بهترین کیف برای خانم های دارای پاهای پر و چاق، کیف هایی است که زیر بازو روی شانه قرار می گیرند.
  3. معمولا کیف های کوچک مجلسی گزینه مناسب برای مانتوهای مجلسی است.
  4. برای مانتوهای رسمی بهتر است کیف های دارای بند بلند استفاده شود.
  5. افراد دارای قد بلند به راحتی می توانند هر مدل کیفی استفاده کنند و هیچ محدودیتی در انتخاب کیف ندارند.
  6. برای مانتوهای مجلسی، کیف دستی های کوچک ظاهری چشمگیر به شما می بخشد.

چند تا از مدل کیف های محبوب برای مانتو مجلسی بلند

انواع کیف های مناسب برای مانتو مجلسی بلند را معرفی و نحوه ست کردن آن را بیان می کنیم:

1- کیف ساحلی

کیف ساحلی برای روزهای تابستان و گذراندن تعطیلات بی نظیر است و در اندازه های مختلف طراحی می شود. این کیف انتخابی مناسب برای افرادی است که تصمیم دارند به سواحل سفر کنند و آفتاب بگیرید.

چند تا از مدل کیف های محبوب برای مانتو مجلسی بلند

2- کیف شانه ای

کیف های شانه ای جز پرطرفدارترین مدل های مناسب برای مانتو بلند روزانه است که به دلیل اندازه بزرگ، لوازم ضروری داخل آن گنجانده می شود. اکثر خانم ها داخل کمدشان از این کیف دارند و آن را به عنوان انتخاب اصلی همراه خودشان به بیرون می برند.

3- کیف کراس بادی

از کیف مناسب برای مانتو بلند می توان به مدل های کیف کراس بادی در اندازه و مدل های مختلف اشاره کرد. این مدل کیف جز کیف های اروپایی است که از متریال درجه یک و باکیفیت ساخته می شود. خانم ها این مدل کیف را به راحتی برای محیط های رسمی و غیررسمی انتخاب می کنند و مدل های زنجیردار آن استایلی شکیل و خانمانه می سازد.

4- کیف کلاچ

کیف کلاچ همان کیف های کوچک و مینیمال است که در چند سال اخیر، ترند شده است و بسیاری از دختر خانم ها نسبت به این مدل کیف علاقه مند هستند. از مزایای این کیف، حمل آسان است که در سبک های مختلف مجلسی و روزانه طراحی می شود. اگرچه جای چندانی ندارد، اما به دلیل سبک بودن برای قرار دادن موبایل و کارت های بانکی مناسب است.

کیف های کلاچ برای مانتوهای بلند ایده خاصی است که در عین سادگی، تفاوت جالبی در استایل ایجاد می کند. معمولا این کیف ها دارای بندهای بلند هستند که خانم ها می توانند با توجه نیازشان، اندازه بند را تغییر دهند.

جهت خرید مانتو مجلسی کلیک نمایید.

کلام آخر

هنگام انتخاب کیف مناسب برای مانتو بلند حق انتخاب گسترده ای در اختیارتان قرار می گیرد. ابتدا باید گزینه های مختلف استایل خود را مشخص کنید و با توجه به ترکیب رنگی آن ها، به سراغ انتخاب کیف بروید خوشبختانه تنوع کیف ها در هر سبکی بسیار زیاد است. با کمی جستجو در دنیای اینترنت و فروشگاه های مختلف به راحتی می توانید مدل مناسب مانتوتان را پیدا کنید و استایلی خوشایند و وسوسه انگیز را تجربه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *