مدل مانتو پوشیده

در فرهنگ مشرق زمین به خصوص خاورمیانه لباس و پوشش ها نماد فرهنگ، موقعیت اجتماعی و نشانگر قدرت و زیبایی انسان هاست. مدل های مختلفی از مانتو پوشیده و مانتو عربی بلند برای زنان این قسمت از تمدن اصیل بشری  وجود دارد،که هر کدام بیانگر اوج زیبایی این بانوان در عین پوشیدگی و وقار آنهاست.

مانتو پوشیده عربی

مانتو پوشیده عربی که اصولا مانتو های بلند،راحت و در عین حال جذاب و شیکی هستند، میتواند بهترین انتخاب برای یک بانوی شیک پوشی که میخواهد در مهمانی ها و مراسمات مختلف،بدرخشد باشد.

از جذابیت های مانتو عربی پوشیده میتوان به تلفیق خاص پوشش سنتی و مدرنیته آنها اشاره کرد. همین نکته میتواند شما را شبیه ملکه ای قدرتمند و با اعتماد به نفس نشان دهد.

ترکیب قالب سنتی و بلند آن با طرح ها و  مدل های مختلف، بسیار چشم نواز است. ترکیب مد روز با طرح های کلاسیک از ویژگی های جذاب این مانتو هاست که گاها در تن بازیگران هالیوودی نیز به چشم میخورد.مدل مانتو پوشیده امروزه فقط مخصوص خانم های میانسال نیست،با طرح ها و رنگ های متنوعی که تولید میشود

کار های لاکچری و جوان پسند بسیاری را در این مدل ها میبینیم.

ایرانی ها و مانتو های عربی

قرن هاست که به دلایل مختلف دینی، فرهنگی و همسایگی، بسیاری از فرهنگ های ایرانیان با همسایگان عرب زبان خود پیوند خورده است. پوشش بانوان نیز از این قضیه مستثنی نیست. البته با توجه به کتیبه های موجود و کتب تاریخی پوشش زنان ایرانی از قدیم الایام با لباس های بلند و پوشیده آمیخته بوده است.

مانتو عربی جلو باز کمردار

بعد از ثبت حفظ حجاب در قانون کشور عزیزمان، مدل مانتو عربی و بلند روز به روز رایج تر شده و جای خودش را در تن زنان شیک پوش ایرانی باز کرده است. استفاده از مانتوی عربی در مراسمات از قدیم رایج بوده و موجب زیباتر شدن بانوی خوش پوش ایرانی بوده است.

مانتو های عربی به دلیل پوشیدگی مناسب و راحتی بسیار حتی برای قدم زدن و خرید نیز استفاده میشوند. در روزهای گرم سال می‌تواند پوشش مناسبی برای خنک نگه داشتن بدن باشد. مدل مانتو عبایی نیز می تواند گزینه خوبی برای استفاده روزانه باشد.

خرید مانتو پوشیده

یکی از مانتو های جذاب که خرید و انتخاب آن نسبتا آسان است، مانتوهای اماراتی هستند که به آنها اصطلاحا مانتو عربی هم گفته میشود. مانتوهای بلندی که به دلیل رعایت پوشیدگی و حجاب و همچنین تنوع مدل فراوان، شما را در انتخاب آزاد می‌گذارند. در خرید مانتو پوشیده عربی فاکتور های بسیار مهمی وجود دارد که برای انتخاب مناسب ترین و بهترین مدل های آن باید رعایت کنید. به عنوان مثال:

1. فرم بدن

باور غلطی که در بین بسیاری از بانوان وجود دارد این است که مانتو های عربی به دلیل بلندی و راحتی آنها نیازی به تناسب دقیق با فرم بدن را ندارند، در صورتی که این یک عقیده غلط است.با شناخت فرم بدنتان و تناسب مانتو خود می‌توانید به چشم نوازی آن بیفزایید.

مدل های مختلف مانتو پوشیده  اماراتی می‌تواند به شما در پوشاندن قسمت های منفی بدنتان و پررنگ نشان دادن نکات مثبت اندامتان کمک کند.

مانتو هایی که دارای خط عمودی است افراد چاق را کشیده تر و لاغر تر نشان می دهد و مانتو هایی با راه راه های افقی این خانم ها را چاق تر نشان خواهد داد؛ پس این خانم ها باید مانتوهایی با خطوط عمودی انتخاب کنند و یا مانتویی را انتخاب کنند که اصلا راه و خطی ندارد.

برای افراد بلند قد مانتوی عربی می‌تواند بهترین گزینه برای نشان دادن قدشان باشد و آنها را مثل یک سرو با وقار نشان دهد. افراد کوتاه قد می‌توانند با پوشیدن مانتو پوشیده به همراه یک کفش پاشنه بلند خوش قد و بالا به نظر بیایند.

مانتو مجلسی اماراتی حریر

2. انتخاب رنگ

یک باور غلط دیگر که در مورد مانتو پوشیده و انواع مدل مانتو عربی وجود دارد، محدودیت رنگی آنهاست. توجه داشته باشید مانتو عربی به معنای چادر عربی و عبا نیست، رنگ های متنوع در طیف مدل های مختلف جذابیت آنها را دو چندان کرده و شما می‌توانید متناسب با مکانی که می‌خواهید بروید و مهمانی که دعوت هستید، رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید.

معمولا رنگ های روشن این مانتو برای مجالس خاص مورد استفاده قرار می گیرد. مثلا در مراسمات عقد محضری می‌توانید از مدل های رنگی آن استفاده کنید.

سبک دوخت و مدل های متنوع این مانتو به شما اجازه می‌دهد برای انجام هر کاری مدل مناسب را انتخاب کنید، در مراسمات مختلط ، مدل مانتو پوشیده از بهترین گزینه ها برای حفظ پوشش و همچنین نشانگر زیبایی و شیک پوشی شماست.

مانتو عبایی رنگی اماراتی

مدل های مختلف مانتو پوشیده

برای هر زنی مدل لباس و طرح های آن اهمیت فراوانی دارد. زنان با طرح هایی که برای مانتو های خود انتخاب می‌کنند با اطرافیان خود حرف می‌زنند. به نوعی لباس آنها بیانگر طیف شخصیتی و ظرافت درونی آنهاست.

اگر می‌خواهید مثل مرواریدی درخشان در پوسته صدفی خود باشید، از مانتو عربی مدل مخمل مرواریدی استفاده کنید.

اگر می‌خواهید مثل یک ملکه با وقار دیده شوید، مانتو عربی مدل حریر سنگ‌دار به شما این قدرت را می‌دهد.

اگر دنبال درخشش ماه در شب هستید، مانتو عربی مدل منجوق دوزی شده در تن شما مثل ستارگان خواهد درخشید.

مانتوی دانتل سنگ‌دار، مهربانی چهره شما را به رخ همگان خواهد کشید.

اگر از آن دست بانوانی هستید که همیشه به زیبایی پوشش خود توجه می‌کنید و سعی دارید در هرحالت زیبا و منحصر به فرد

به نظر بیایید، حتی برای قدم زنی ها و خرید های کوتاه این مدل مانتو ها بهترین گزینه برای شماست. مانتو پوشیده سنگدوزی شده می تواند به عنوان مانتو مجلسی و در مکان های مختلط به عنوان لباس مجلسی نیز مورد استفاده قرار گیرد.

مدل های مختلف و زیبای این مانتو ها،در کنار راحتی آنها مزیتی است که هر لباس و پوششی ندارد.

مانتو عبایی رنگی اماراتی

خرید اینترنتی مانتو پوشیده عربی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و فناوری در مسیر فراهم کردن رفاه انسان با چند کلیک می‌توانید محصول مورد نظر خود را بدون مشقت خریداری کنید.

شاید بتوان گفت خرید مانتو و پوشاک از فروشگاه های مجازی بیشتر از کالا های مصرفی دیگر رواج دارد. از دلایل آن هم میتوان به کاهش هزینه ها و ذخیره انرژی مصرفی و راحتی این کار و همچنین مشاهده دنیایی از مدل های مختلف در کمترین زمان ممکن اشاره کرد.

از آنجا که مراکز خرید پوشاک در مکان های شلوغ و پرتردد شهر ها قرار دارند، دیگر نیاز نیست برای خرید لباس مورد نظر خود از پس ترافیک های سنگین و شلوغی های پیاده رو ها و پاساژهای چند طبقه ای بر بیایید و در آخر با بی حوصلگی و

خستگی مشغول خرید شوید؛ در چند ساعت مگر چند فروشگاه را میتوان بررسی کرد؟

مانتو مجلسی اماراتی سنگدار لاکچری جلو باز

صرف نظر از تمام این ها، با شروع بیماری های خطرناک اپیدمی مثل کویید 19 (Coronavirus)  حضور در مکان های شلوغ برای خرید مانتو تابستانی پوشیده به ضرر امنیت بهداشتی شما خواهد بود.

مانتو پوشیده عربی هم از این مسئله مستثنی نیست. سایت ها و کانال های مجازی مختلفی وجود دارد که میتوانید  مانتوی مورد نظر خود را با توجه به مدل، طرح و رنگ مناسب خریداری کنید.

نکات مهم در خرید اینترنتی مانتو پوشیده

باید توجه داشت در خرید مانتو عربی و مانتوهای بلند پوشیده مدلی را انتخاب کنید که نکات مثبت بدنتان را پررنگ و قسمت های منفی را کمرنگ جلوه دهد.

متفاوت بودن سایز بدن در قواره ها و قالب های شرکت های مختلف لباس امری طبیعی است که گاها مشکلاتی را به وجود می آورد. حال راه حل چیست؟ انتخاب یک فروشگاه و تولیدی با کیفیت و مناسب و خرید دائم از آن.

شاید دیده باشید یا تجربه کرده باشید لباسی را که از فلان تولیدی خریداری کرده اید و سایز شما برای آن لباس فلان عدد بوده،

اما همان سایز در فروشگاهی دیگر به اندام شما نمی‌خورد. با انتخاب یک فروشگاه معتبر و با کیفیت و خرید مداوم از آن ، علاوه بر اینکه اعتماد شما نسبت به فیشینگ نبودن و کلاهبرداری نکردن آن سایت جذب خواهد شد، دیگر سایز و فرم بدنتان دستتان می‌آید و برای خرید های بعدی راحت تر و آسوده خاطر هستید.

مانتوی عربی جلو باز

یک نکته مهم : دنیای خرید های مجازی یک سرزمین بزرگ است که در آن افرادی سودجو در پی ضرر رساندن از طریق اطلاعات حساب بانکی شما هستند. سایت های فیشینگ و درگاه های نا امن موجبات بی اعتمادی نسبت به خرید آنلاین را در جامعه به وجود آورده با شناسایی سایت های معتبر از اطلاعات حساب های خود محافظت کنید.

مزون فاریون عبایا یک فروشگاه معتبر و با کیفیت

اگر بخواهیم فروشگاه مجازی معتبری را برای خرید انواع مدل مانتو مجلسی ، مدل مانتو عبایی و لباس مجلسی به شما معرفی کنیم مزون فاریون عبایا ست،این فروشگاه به صورت تخصصی در تولید و فروش انواع مدل مانتو پوشیده عربی است.

از نکات مثبت این سایت می‌توان به سادگی کار با آن و رابطه کاربری آسان و دلچسب آن اشاره کرد. در کنار اعتبار خرید و اطمینان از پول پرداختی باید به لوکس ترین و زیباترین مانتوهای عربی دقت کنید.

در این سایت جدیدترین و خوش طرح ترین،مدل ها را پیدا خواهید کرد.دیگر برای انتخاب یک مانتو پوشیده نیاز نیست خیابان ها و پاساژ ها را یک به یک بگردید. حتی دیگر نیاز نیست سایت های مختلف را بررسی کنید.می‌توانید با بهره مندی در محیط جذاب و امن این سایت لذت خرید را بیش از پیش تجربه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *