مانتو عبا کویتی

مانتو عبا کویتی

یکی از مدل هایی که به مانتو عبا معروف است مدل مانتو عبا کویتی است. این مانتوها معمولا طرح های مختلفی دارد و شما میتوانید آن را برای خرید های روزانه و یا یک دورهمی دوستانه مورد استفاده قرار دهید.

مانتو عبا چیست؟

عبا نوعی پوشش است که در قدیم برای بانوان مرسوم بوده و امروزه نیز مورد تایید بسیاری قرار می گیرد و همچنان نیز عده انبوهی از این لباس ها استفاده می کنند. شاید شما نام عبا را تنها برای لباس هایی شنیده باشید که لباس هایی مربوط به یک قشر مذهبی خاص است.

شاید باور اینکه این لباس ها نه تنها برای این افراد بلکه برای بانوان نیز قابل پوشیدن است برای شما اندکی سخت باشد اما همینطور است. بانوان عزیز و گرامی سرزمینمان پوششی دارند تحت عنوان مانتو عبا کویتی که این مانتو ها معمولا به صورت های گوناگون دوخته نمی شوند و شکلی ساده و ابتدایی همانند یک عبا دارند. این مانتوها بلند و کوتاه هستند و اغلب شکلی دارند که با شکل یک عبا مشابه است.

مدل مانتو عبا کویتی

مدل مانتو عبا کویتی

این مدل مانتو ها اغلب به بلندی مانتو عربی نیستند و قد آن ها کمی کوتاه تر است اما از لحاظ سایز و گشادی بسیار به مانتو عربی شباهت دارند.

اغلب اوقات این مانتو ها دارای آستین های بلندی هستند اما ماتو عربی آستین کوتاه و سه ربع نیز موجود است. شما برای خرید اینگونه مانتو ها که به عبا کویتی معروف هستند باید نکات بسیار زیادی را رعایت کنید که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

مانتو عبا کویتی و فرم بدن

مانتو عبا کویتی و فرم بدن

دقت داشته باشید که عبای کویتی معمولا به دلیل ساختار و برشی که دارد به شکل گشاد دیده می شود پس اگر اندام تو پری دارید ممکن است که شما را از حد عادی چاق تر نشان دهند.

از محصولات
مزون فاریون عبایا
دیدن فرمایید

اگر اندام لاغری دارید اما عبا کویتی یکی از بهترین انتخاب ها برای شما محسوب می شود و میتوانید با پوشیدن آن خود را چاق تر نشان دهید. دقت داشته باشید که لباس ها و به ویژه لباس های بیرون باید به گونه ای باشند که نکات مثبت شما را پررنگ تر نشان دهند و نکات منفی شما را کمرنگ تر.

حتما در حین انتخاب عبای کویتی به سایز و فرم بدن خود دقت کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

همچنین بهتر است که در انتخاب عبای کویتی به قد نیز توجه کنید. هرچقدر که قد شما بلند تر باشد این لباس در تن شما زیباتر خواهد بود اما این بدان معنا نیست که حد را فراموش کنید و در عین قد بلندی از کفش پاشنه بلند نیز استفاده کنید بلکه بهتر است که اگر قد کوتاهی دارید از کفش های پاشنه بلند همراه با این لباس ها استفاده کنید تا بتوانید زیبایی آن را دو چندان کنید.

اگر قد بلندی دارید به طور حتم در این لباس زیبا تر و کشیده تر دیده خواهید شد.

قیمت مانتو عبا کویتی

قیمت مانتو عبا کویتی

شاید قیمت یکی از فاکتور های اصلی در انتخاب لباس برای شما باشد در این صورت دقت کنید کما اینکه عبا کویتی قیمت مناسبی هم داشته باشد هرچه که جنس پارچه مرغوب تر باشد به طور حتم گران تر نیز خواهد بود.

اگر شما جز آن دسته کسانی هستید که میخواهید از عبا کویتی به عنوان لباس مجلسی استفاده کنید بهتر است که نوع کارشده آن را انتخاب کنید. همانطور که در بخش مانتو عربی به آن اشاره شد، این مانتو ها دارای طرح های مختلفی هستند که به ویژه در مجالس می توان از آنها استفاده کرد.

عبا کویتی که مناسب مجالس شما باشد بدون شک دارای ویژگی هاییست که آن را از سایر لباس ها ماتمیز می کند. یکی از این ویژگی ها استفاده از منجوق و پولک و دیگر سنگ های تزیینی است. اگر شما هم جز آن دسته کسانی هستید که علاقه مند به لباس های پوشیده هستید و به ویژه دوست دارید از این لباس ها در مراسم و مجالس مختلط استفاده کنید عبا کویتی میتواند یک انتخاب مناسب برای شما باشد.

همانطور که گفته شد این عباها هرچقدر که تزیینات بیشتری داشته باشند به طور حتم گران تر خواهند بود و بهتر است که شما به عنوان شخصی که میخواهید از این عباها استفاده کنید در نخستین قدم استفاده خود را مدنظر قرار دهید.

گاهی ممکن است که شما بخواهید از عبا کویتی برای مجالسی همچون یک دورهمی دوستانه استفاده کنید، بدین ترتیب نیازی به لباس های پر زرق و برق نیست و میتوانید از انواعی استفاده کنید که ساده تر هستند و به مراتب قیمت کمتری نیز دارند.

جنس پارچه مانتو عبا کویتی

جنس پارچه مانتو عبا کویتی

دقت داشته باشید که شاید مهم ترین نکته در خرید عبا کویتی جنس آن ها باشد. شاید شما هم جز آن دسته کسانی هستید که علاقه مند به خرید اجناس مرغوب باشید در این صورت دقت کنید که عبای انتخاب شما باید از لحاظ جنس و رنگ به گونه ای باشد که بتوانید آن را برحسب نیاز خود مورد استفاده قرار دهید.

عبای کویتی که مخصوص مجالس است معمولا از پارچه های نفیسی مانند حریر دوخته می شود و شما میتوانید با پوشیدن آن ها در مجالس مختلط ظاهر شوید.

 

قد مانتو عبا کویتی

قد مانتو عبا کویتی

دقت داشته باشید که عب کویتی معمولا به صورت بلند دوخته می شود لذا پوشیدن این لباس برای افرادی که قد کوتاهی دارند حتی الامکان با کفش پاشنه بلند توصیه می شود. این لباس ها معمولا به دلایلی که ذکر شد مناسب مجالس خاص و عروسی ها هستند.

رنگ مانتو عبا کویتی

عبا ها معمولا در رنگ های تیره به بازار عرضه می شوند و در بین رنگ های مختلف رنگ مشکی با زمینه های تزیینی مختلف از سایرین بیشتر قابل توجه است. بهتر است که با شما با توجه به نیاز خود رنگ مورد نظر برای لباس خود را انتخاب کنید.

ممکن است که شما بخواهید از یک عبای اماراتی را برای استفاده روزانه خود تهیه کنید در این صورت بهتر است که از رنگ های مناسب فصل استفاده کنید.

طرح مانتو عبا کویتی

دقت داشته باشید که عبا کویتی اگرچه نوعی پوشش خاص محسوب می شود که بیشتر اوقات نیز با طرحی واحد به بازار عرضه می شود اما شما می توانید طرح لباس خود را با توجه به نوع استفاده خود تعیین کنید.

عباهای اماراتی معمولا دارای طرح های مختلفی هستند که این طرح ها به ویژه با تزییناتی خاص به بازار عرضه می شود. اغلب عباهای اماراتی از نوعی هستند که با پولک، منجوق و …. تزیین شده اند.

این لباس ها به ویژه دارای ویژگی هایی هستند که آنها را سایرین متمایز می کند. اینکه این لباس ها علاوه بر جنس مرغوب تزییناتی دست دوز را نیز دارا هستند باعث می شود که قیمت آن ها تا حد معقولی بالا باشد.

این عبا ها معمولا به صورت جلو باز دوخته می شوند و ممکن است که حتی از سایز معمول شما هم گشادتر باشند. دقت داشته باشید که بهتر است این لباسها را متناسب با سایز خود انتخاب کنید چرا که لباس جلو باز معمولا گشادتر دیده می شود.

مانتو اماراتی

گروه تولید کننده مانتو اماراتی یکی از بزرگترین تولیدکننده های مانتو عبا کویتی است که این منسوجات را با بهترین پارچه های موجود در بازار دوخته و در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

شاید شما هم جز آن دسته کسانی باشید که علاقه مند به خرید اینترنتی هستید، در این صورت با مانتو اماراتی مانند نگینی در مجالس خواهید درخشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *