خرید چادر عربی

اگر شما جزو آن دسته از خانم هایی هستین که به زیبایی و پوشش خود اهمیت میدهید و در حین تمیزی و با حجابی خواهان چادر های مدرن و جدیدی هستین چادر عربی بهترین انتخاب شماست.این مدل چادر در واقع نوعی از چادر است که با مدل چادر ایرانی ساده تفاوت های اندکی دارد و البته به دلیل این تفاوت ها نیز مورد استقبال قرار گرفته اند.

چادر عربی و دیگر چادر های ایرانی انواع و اقسام مختلفی داردکه این امر باعث شده که شما در انتخاب خود با مشکل رو به رو شوید.اما همچنین به شما این امکان را می دهد که حجاب را آن طور که می خواهید انتخاب کنید و در عین پوشش ، جذابیت ظاهری خود را نیز به خوبی حفظ کنید.

در این میان مزون فاریون عبایا امکان خرید اینترنتی را نیز با توجه به  سایز و مدل و طرح مورد علاقه شما نیز پدید آورده است بدین صورت شما میتوانید مرغوب ترین اجناس را با قیمت بسیار مناسب خریداری کنید.

معرفی انواع مدل چادر عربی

مدل چادر عربی اصیل نوع دیگری از چادر است که پوششی اسلامی را به بانوان عزیز عرضه می دارد اما این چادر نیز همانند چادر ملی از انواع مختلفی برخوردار است.حجاب امری ظاهری است اما در ارتباط با جسم است و بیش ار هرچیز از اعتقادات درونی فرد سرچشمه میگیرد.

این چادر یک نوع خاص تلقی می شود که جای دست ها نیز به صورت آستین دوخته شده اند.این چادرها به علت راحتی در استفاده توسط بسیاری از بانوان گرامی مورد استفاده قرار می گیرند.چادر عربی مجلسی در واقع می تواند تزییناتی نظیر منجوق و پولک را نیز داشته باشد که این تزیینات به صورت دستی دوخته خواهند شد و صد البته که به ارزش آن خواهند افزود.

مدل چادر عربی

چادر عربی مجلسی

چادر عربی مجلسی

مدل چادر عربی دخترانه

چادر عربی ساده

مدل چادر عربی اصیل

مدل چادر عربی

چادر عربی شیک

چادر عربی مجلسی

معرفی انواع چادر عربی

چادر عربی شیک جدید

چادر عربی

تا چند دهه اخیر همچنان از چادر به عنوان یک پوشش معمولی که با چندین برش ساده استفاده می شد.اما امروزه با پیشرفت صنعت مد و فشن، این عامل بر روی این پوشش ساده نیز اثر گذاشته و امروزه شاهد مدل های مختلفی از چادر هستیم.

شاید تصور کنید که چادر های عربی تنها توسط اعراب مورد استفاده قرار میگیرند اما این چادر ها به دلیل راحتی در استفاده و همچنین زیبایی های خاص و انواع مختلف توانسته اند جایگاه خود را در بین بانوان عزیز تثبیت کنند.

انواع مختلف چادر عربی به شرح زیر است:

1- چادر اماراتی

این چادر همانطور که از نامش پیداست یکی از انواع چادر های عربی است.تفاوت این چادر با دیگر انواع چادر های عربی این است که این چادر اندامی تر دوخته می شود و بنا به سلایق مختلف با زیپ و یا دکمه بسته می شود.

2-چادر لبنانی

این چادر یکی دیگر از انواع چادرهای عربی است که اگر شما دستان خود را باز کنید بدون شک شما را یاد مانتوهای کلوش خواهد انداخت. این چادر ها آستین ندارند بلکه جایی برای بیرون آوردن دست روی آنها تعبیه شده است.

مدل چادر لبنانی بحرینی

چادر لبنانی ساده دخترانه

چادر لبنانی مجلسی

3- چادر عبایی

این مدل چادر یکی از اصیل ترین انواع چادر تلقی می شود که در میان اعراب معروف به عباست و البته کاملا هم شبیه مانتو عبایی نیست. در این چادر پارچه ی بسیار زیادی به کار می رود و به همین دلیل عریض می شود.

مدل چادر عبایی جده

چادر عربی عبایی

چادر عبایی مچ دار

چادر عربی شیک

مزون فاریون عبایا تولید کننده انواع چادر عربی شیک است که با قیمت مناسب و همچنین با کیفیت بسیار عالی به علاقه مندان عرضه می شوند.

در واقع مقوله انتخاب چادر مبحثی است که دقت بسیار زیادی را می طلبد چرا که شما باید ویژگی های بسیاری را در انتخاب آن دخیل بدانید. در اینجا به بررسی عواملی خواهیم پرداخت که در انتخاب چادر عربی و ایرانی به شما کمک خواهد کرد.

چادر عربی شیک

معرفی انواع چادرهای ایرانی

چادرهای ایرانی که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرند و انواع مختلفی دارند که از رایج ترین و پراستفاده ترین آنها می توان به چادر ملی اشاره کرد.

این چادر میتواند کلوش یا ساده باشد و جلوی آن نیز بر حسب علاقه شما می تواند باز باشد و یا با چندین دکمه و یا یک زیپ بسته شود. جالب است بدانید که چادر ایرانی ، در واقع چیزی مابین چادر عربی ساده و چادر دانشجویی است.

چادر ملی جدید

چادر عربی ساده

چادر عربی ساده

چادر عربی ساده

همانطور که گفته شد بهترین نوع حجاب چادر است چرا که تمامی مرز هایی که در قرآن ذکر شده است با چادر رعایت می شود.       از دیگر مدل های چادر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • چادر دانشجویی
 • چادر کمری
 • چادر شال دار
 • چادر اماراتی
 • چادر لبنانی
 • چادر صدفی لبنانی
 • چادر حجازی
 • چادر عبایی
 • چادر جلابیب

1- چادر دانشجویی

چادر دانشجویی شاید یکی از نزدیکترین موارد به چادر ساده ایرانی باشد.تنها تفاوت این چادر با چادرهای عربی و چادر ساده ایرانی این است که شکاف هایی برای بیرون آوردن دست ها تعبیه شده است و آن را شبیه مانتو عربی نموده است و شما می توانید به راحتی دو دست خود را برای به دست گرفتن کیف و یا سایر وسایل بیرون بیاورید.

مدل چادر دانشجویی نگین دار

مدل چادر دانشجویی

2- چادرهای کمری

شاید یکی از قدیمی ترین انواع چادر ها در ایران چادر کمری باشد که از دوران قاجار مورد استفاده قرار میگرفته است.این چادر ها از پشت شبیه به یک پیراهن به نظر میرسند اما از جلو دو تکه می شوند.سنگینی وزن چادر در این نوع از سایرین کمتر است چرا که با استفاده از یک کمربند می توان آن را محکم کرد.

چادر کمری

چادر کمری مجلسی

مدل چادر کمری دخترانه

چادر قجری

3- چادر شال دار

شاید یکی از زیباترین دوخت های چادر مربوط به چادر شال دار باشد.  این چادر معمولا توسط زیپ بسته می شود.

چادر شال دار

مدل چادر لبنانی دخترانه

مدل چادر شالدار

مدل چادر

شاید شما هم جز آن دسته کسانی باشید که علاقه مند به چادر های سنتی ایرانی هستند اما جالب است بدانید که امروزه با تنوع مدل های مختلف چادر می توانید انواع راحت تری را برای استفاده روزانه برگزینید.شاید اولین چیزی که در انتخاب چادر مهم باشد مدل آن است شما باید مدلی را که با آن احساس راحتی بیشتری می کنید انتخاب کنید.

پارچه چادر

یکی از نکات دیگر انتخاب چادر جنس پارچه است. شما باید جنسی را انتخاب کنید که برای فصل مورد نظر شما مناسب باشد.پارچه و جنس شاید مهم ترین نکته در انتخاب چادر باشد پس به دقت آن را بررسی کنید و سپس انتخاب کنید.از خریدن پارچه های سنگین و با جنس ضخیم در تابستان خودداری کنید.

نکات مهم استفاده از چادر

نکته ی دیگری که در انتخاب چادر باید به آن دقت داشته باشید این است که شما میخواهید این چادر را برای چه مجلسی مورد استفاده قرار دهید؟ آیا میخواهید تنها برای استفاده روزانه خود از آن استفاده کنید؟

بسیاری از چادرها در عین زیبایی این راحتی را برای شما فراهم نخواهند کرد و برای استفاده روزانه به ویژه خرید و کارهای روزمره مفید نیستند.خانم هاییپوشش اصلی آن ها چادر است همیشه یک چادر اضافه در کمد خود داشته باشید.

اگر میخواهید برای کودک خود چادر بخرید به طور حتم به سلایق و علایق او نیز احترام بگذارید و طرحی را انتخاب کنید که متناسب با سن اوست.برای انتخاب چادر حتما به سن شخص توجه ویژه ای داشته باشید.

برای خرید حضوری از انواع مدل مانتو های مزون فاریون عبایا با این شماره 09023250305 در ارتباط باشید.

چادر حجابیست که در قرآن برای بانوان ذکر شده است.شاید همیشه انتخاب چادر چه از نوع چادر عربی و چه ایرانی برای شما امر آسانی نبوده باشد اما هم اکنون میتوانید از طریق وبسایت مانتو اماراتی بهترین اجناس را خریداری کنید .

 

2 Comments

 • سلام روزتون به خیر
  شما چادر عربی ساده هم دارید؟ببخشید ی سوال دیگه ام داشتم شما مدل مانتو عبایی ایرانی دارید که بشه جایگزین چادر کرد میخوام کاملا بلند و پوشیده باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *