مدل مانتوهای مجلسی 2019
مدل مانتوهای مجلسی 2019

مانتوهای مجلسی از انواع مدل مانتوهای محبوب  و پرکاربرد در بین خانم های ایرانی می باشد که این مدل مانتو در انواع طرح های متنوع موجود است و شما می توانید از بین این مدل های متنوع مانتویی مناسب را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

به سختی می شود انواع مدل مانتو شیک مجلسی را با توجه به تنوع بی نظری رنگ و طرح و مدل ، تابستانه یا پاییزه بودن ، بلندی و کوتاهی ، ساده و طرح داری و … دسته بندی کرد.

امروزه اغلب خانم ها از مدل مانتو مجلسی بلند در مهمانی ها و مجالس مختلف استفاده می کنند.

مانتوهای بلند زیبایی خاصی دارند و باعث شیک پوش به نظر رسیدن شما می شوند و اگر تمایل دارید در مهمانی ها و مجالس شیک پوش تر به نظر برسید بهتر است مدل مانتوهای بلند را با ساپورت و کفش پاشنه بلند بپوشید.

مانتو مجلسی بلند همیشه باعث با حجاب تر به نظر رسیدن شما می شوند و اگر شما تمایل دارید با پوششی کامل در مجالس شرکت کنید بهتر است این مدل مانتوها را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

اما به طور مشخص همه این لباس ها یک ویژگی مشترک دارند و آن مناسب بودن آن به عنوان پوششی برای مهمانی ها ، دور همی ها ، عید دیدنی ها و مجالس است .

در این بخش از سایت مانتو اماراتی قصد داریم جدیدترین مدل مانتوهای مجلسی شیک و جدید را به شما معرفی کنیم و با هم بیشتر در مورد نحوه انتخاب و تهیه مانتو های مجلسی صحبت کنیم.

معرفی مانتوهای مجلسی

لباسی که به تن میکنید اولین بازخورد و قضاوتی که دیگران نسبت به شما دارند را ایجاد میکند.

از محصولات
مزون فاریون عبایا
دیدن فرمایید

بنابراین گذشته از این که ” نه همین لباس زیباست نشان آدمیت … ” همیشه شیک و آراسته باشد ، هرچند این شیک بودن و آراستگی مسلما به شما ، سلیقه و عقاید شما بستگی دارد. منظورمان این است که همه شیک پوش ها که نباید شبیه هم باشند ، شما میتوانید به سبک خودتان شیک و خوش لباس باشید.

انتخاب مانتوهای مجلسی

انتخاب یک مانتو مجلسی به پارامتر های مختلفی بستگی دارد مثل :

میخواهید در چه مجلسی شرکت کنید ؟

بهرحال وقتی میگوییم مجلس خیلی چیز ها را شامل میشود ، هم مهمانی وعروسی ، هم جش تولد و سالگرد ازدواج  ، هم عید دیدنی و دورهمی ، هم مهمانی و شب نشینی و حتی خواستگاری و بله برون نوعی مجلس هستند و لباس خاص خود را میطلبند برای خرید یک مدل مانتو مجلسی باید اولی ببینید قرار است آن مانتو را در چه مجلسی بپوشید و در این گونه مجالس عموما چه لباس هایی پوشیده میشود. هر چند بهتر است در این رابطه لباسی را انتخاب کنید بکه بتوانید در موقعیت های مختلفی از آن استفاده کنید.

مدل مانتوهای مجلسی 2019

سن و سال شما تاثیر گذار هست اما محدود کننده نه!

نمیگویم سن و سال خود را فراموش کنید و در سن ۶۰-۷۰ سالگی شبیه دختر بچه ها لباس بپوشید اما نگذارید معیاری مثل سن شما را زودتر از آنچه در واقعیت اتفاق می افتد زمین گیر و دلمرده کند. همه ما عاشق مادر بزرگ هایی هستیم که به خودشان میرسند ، رنگ روسری شان را با کیف شان ست میکنند. عطر میزنند و دل زنده اند. اگر شما در سنین میان سالی قرار دارید اجازه ندهید دچار پیری زودرس شوید ، همه ی همه ی رنگ برای شما مناسب اند تنها باید به طرح ها و مدل های کمی سنگین رنگین تر فکر کنید. همین .

عرف شهر و خانواده شما در پوشش مهم است؟

بله هست. خوب یا بد ، دوست داشته باشید یا نه شما مدام در معرض قضاوت و اظهار ونظر های اطرافیان خود هستید و دیدگاه مثبت و تایید اطرافیان در ناخودآگاه ما اثر مثبتی باقی میگذارد و اعتماد به نفس ما را افزایش میدهد.بنابراین توصیه مادر بزرگانه من این است که نه از خواست و سلیقه خود دست بکشید و خودتان را به رنگ جمع در بیاورید نه این که انقدر ساز خودتان را بزنید که انگشت نما و مایه خنده و طعنه اطرافیان واقع شوید. همیشه راه میانه ای برای جلب نظر دلتان و جمع اطرافیان وجود دارد.

حواستان به این که در چه فصلی از سال هستید باشد.

داستان جوان های بدن ساز و بادی بیلدینگی که حتی سر سیاه زمستان از پوشیدن تیشرت های تنگ که به اندازه کافی سیکس پکشان را نشان دهد تکرار نکنید. وقتی میخواهید لباس یا مانتو مجلسی بخرید به این فکر کنید که قرار است آن را در گرمای عرق ریز تابستان بپوشید یا در سوز سرمای زمستان لباسی را انتخاب کنید در عین شیک و مجلسی بودن با فصل و آب و هوای محل زندگیتان تناسب داشته باشد. مگر نه باعث خنده اطرافیان خواهید شد.

هزینه و بودجه عامل مهم در تصمیم گیری.

این قسمت واقعا دردناک است اما واقعیت دارد. همه مه خیلی خوش تیپ تر و لاکچری تر و زیبا تر میبودیم اگر پول کافی باری خرید ده ها دست لباس مجلسی و مانتو و کیف و کفش و شال و روسری و …. را داشتیم . اما به واقعیت های تلخی اجازه ندهید به شما زور بگویند. شما یک خانم ایرانی با سلیقه و توانا و هنرمند هستید. لباس های قدیمی تان را با دوخت های اصیل ایرانی مجلسی تر کنید یا با ترکیب رنگ درست و بجا با همان لباس های قدیمی هارمونی های زیبایی بسازید.

به شکل اندام و قد و رنگ پوست خود توجه کنید.

این شاید مهم ترین قسمت ماجرا در انتخاب مانتو مجلسی باشد. به رنگ پوست خودتان ( اینکه تیره است یا روشن و تن گرم دارد یا سرد و … ) و مهم تر از آن قد و وزن خود توجه کنید. مثلا اگر قد کوتاه و کمی با اضافه وزن هستید قطعا مانتو کوتاه طرح دار و پر چین شما را شبیه خاله ریزه با قاشق سحر آمیز خواهد کرد. حتما قبل از انتخاب مانتو در مورد این لباس های زیبای ژورنالی روی تن شما هم به همان زیبایی دیده میشوند یا نه دقت کنید.

انتخاب مدل مانتو مجلسی

کافی است یک گشت سر سری در محیط نت یا انواع شبکه های اجتماعی مثل تلگرام و اینستاگرام بزنید تا متوجه شوید که مدل های مانتو بی نهایتند.

پس بهتر است برای انتخاب مدل مانتو مجلسی خود تنها به سلیقه و استایل خود توجه کنید . برای مثال در این نوشته مدل مانتو های خاص ، با دوخت های منحصر به فرد و کاملا رسمی و مجلسی و شق و رق را جمع آوری کرده ایم . اما میتوانید مدل های بیشتری از جنس های گل گلی و رنگارنگ مانتو سنتی یا مانتو های گیپوری و حرید ( که لینکشان آخر این نوشته هست . ) یکی را بیشتر با ظاهر و شخصیت و البته بودجه شما سازگار تر است تهیه کنید.

با سری دیگری از انواع مدل مانتو جدید مجلسی سال 2019 در خدمتتون هستیم امیدواریم بتونه قبل از خرید مانتو مجلسی مورد توجه شما خانم های شیک پوش ایرانی قرار بگیره.

انتخاب جنس مانتو مجلسی

برای انتخاب جنس مانتو مجلسی محدودیتی وجود ندارد ، منظورم این است که اگر از نظر شما و عرف محل زندگی شما مانتو نخی گل گلی میتواند یک مدل مانتو مجلسی باشد خودتان را محدود نکنید. اما به طور کل انواع کرپ (کرپ کش ، کرپ حریر و … ) گیپور ، ساتن ، حریر ، ریون ، مخمل ، شانتون و کتان و جودون از پر کاربرد ترین جنس های پارچه برای دوخت مانتو مجلسی هستند که بسته به مدلی که انتخاب کرده اید میتواند مورد استفاده قرار بگید.

انتخاب رنگ مانتوهای مجلسی

همانطور که میدانید لباس های مجلسی برعکس لباس های فرم ، لباس های اداری و دانشگاهی و … محدودیتی از نظر انتخاب رنگ و تیرگی و روشنی آن ندارند اما بهتر است به این فکر کنید که : شما در دانشگاه ، محل کار و محیط های بیرون اغلب از رنگ های تیره مثل مشکی ، سرمه ای ، قهوه ای و رنگ هایی از این دست استفاده میکنید . حالا بهتر نیست برای دل خودتان هم شده کمی شاد تر ، جیغ تر و رنگی رنگی تر بپوشید.

میدانم ممکن است برای بعضی از ما که به لباس های تیره و مشکی عادت کرده باشیم رنگ های شاد و طرح های شاد کمی معذب کننده باشد اما به شما قول میدهم به مرور عادت کنید و از این به بعد کمد های لباس شما پر از صورتی و آبی فیروزه ای و سبز سدری و بنفش بادمجونی و زرد بشود و از پوشیدن آنها سیر نشوید.

مدل مانتو مجلسی

 

 

 

انواع مدل مانتو

 

 

مدل مانتوهای عربی

 

مانتو شیک مجلسی

 

 

مدل مانتو مجلسی شیک

 

مانتو مجلسی آبی

 

 

مدل مانتو مجلسی 2019

 

 

 

 

مدل مانتوهای مجلسی 2019

 

 

 

جدیدترین مدل مانتوهای مجلسی

 

 

 

 

 

قیمت مانتو مجلسی

 

 

 

انتخاب رنگ مانتو

 

 

در این مطلب جدیدترین مدل مانتوهای مجلسی 2019 کوتاه و بلند را مشاهده کردید شما می توانید با ایده گرفتن از این مدل ها٬ مانتویی با تن پوش شیک و زیبا را برای خود انتخاب کنید و در مهمانی و مجالس شیک پوش و جذاب تر از همیشه به نظر برسید.

 

دیدگاهتان را بنویسید