مانتو عبایی و یا عبا عربی این روزها در بین بانوان ایرانی به شدت محبوب شده است و شاهد مدل های بسیار شیک انواع مانتو مجلسی به سبک مانتو عربی در بازار هستیم.

در این بخش از سری مقالات مزون فاریون عبایا همراه شما هستیم با راهنمای خرید انواع عبا عربی .

مانتو عبایی چیست؟

عبا نوعی پوشش سیاه رنگ است که به چادر شباهت دارد. این لباس در مدل های مختلف و با پارچه های مختلفی به بازار ارائه می شود. عبا اما اصولا طرح ها و انواع مختلفی دارد.

عبا در اصل یک نوع پوشش است که پیشینه آن به شهر اهواز برمی گردد، مردمان عرب در این ناحیه از این پوشش استفاده می کنند. عبا عربی اصولا در وسط و به شکل عرضی یک دوخت دارد که باعث می شود لباس به دو قسمت بالایی و پایینی تفکیک شود.

مدل مانتو عبایی جدید

 

مدل مانتو عبایی گشاد

مدل مانتو عبایی رنگی

آیا می دانستید که​ مزون فاریون عبایا​ فروشنده

جدیدترین و شیک ترین مانتوهای عربی می باشد​

 

اما نوع دیگری از عبا نیز وجود دارد که این دوخت وسط را ندارد. در کشورهایی نظیر عراق، کویت، عربستان و امارات متحده به عباهای کلاسیک عبای اهوازی نیز گفته می شود چرا که این عباها به هیچ وجه شکل و طرح اصلی خود را از دست نداده اند و همچنان به صورت کلاسیک به بازار عرضه می شوند.

با شماره 09023250305 تماس بگیرید و پس از هماهنگی بصورت حضوری از انواع مدل مانتو عبایی مزون فاریون عبایا دیدن فرمایید. 

مانتو عبایی بلند

جدیدترن مانتو عبا

جدیدترین مدل های مانتو عبایی مجلسی 2019

عبا مجلسی

عبا عربی رنگی

مانتو عبا شیک و مجلسی

پارچه های مانتو عبایی

این لباسها از پارچه های مختلفی تولید می شوند. این پارچه ها معمولا تولید محلی هستند اما امروزه از سایر کشور ها نیز وارد می شوند.

در حال حاضر بهترین نوع پارچه برای عبا عربی یا مانتو عبایی ، استفاده از پارچه های ژاپنی است .

در اهواز اما پارچه ها همچنان به صورت کلاسیک و همانطور که برای عباهای مردانه تولید می شوند، مهیا و برای دوختن مانتو عبایی به بازار ارائه می شوند.

مدل مانتو عبایی 1401

مدل مانتو عبایی حریر

مانتو عبایی

مانتو عبایی گشاد

عبا و لباس سنتی

شاید تصور کنید که عبا عربی یا مانتو عبایی یک لباس سنتی ست که بیشتر توسط اعراب و یا قشر خاصی از افراد پوشیده می شود اما واقعیت این است که افراد غیر عرب و به ویژه بانوان ایرانی نیز به پوشیدن چنین لباس هایی بسیار علاقمند هستند.

مدل مانتو عبایی

مانتو عبایی انواع مختلفی دارند. این لباس ها همانطور که گفته شد به دلیل راحتی در پوشش جای خود را در میان مردمان ما باز کرده و هم اکنون به عنوان جزئی از فرهنگ و لباس ایرانیان شناخته می شوند.

مانتو عبایی جدید

مانتو عبایی جدید

مانتو عبایی جدید

مانتو عبایی جدید

مانتو عبایی جدید

مدل مانتو جدید

مدل مانتو عبایی بلند

مدل مانتو عبایی گشاد

از آن جا که اغلب اوقات در مهمانی های بزرگ نظیر عروسی ها که نیاز به پوشیدن یک لباس مجلسی است، برخی اوقات ممکن است که انتخاب یک لباس جذاب و خیره کننده که در عین حال متناسب با حجاب باشد امری دشوار به نظر می رسد.

امروزه اما مانتو عبایی مجلسی که پوششی بسیار راحت و شیک را ارائه می دهند راه حل مناسبی برای اینگونه مجالس و حتی برای امور روزانه محسوب می شوند.

شما می توانید برای دیدن انواع مدل مانتوهای مزون فاریون عبایا بصورت حضوری از طریق شماره 09023250305 با ما در تماس باشید. 

مانتو عبایی یا عبای عربی به نوعی از عبا گفته میشود که در عین پوشش دارای تزیینات نیز هست. این نوع عباها معمولا با پارچه های مرغوب دوخته می شوند و تزیینات دستی آن ها باعث زیبایی و چشمگیری آنها خواهد شد.

خرید مانتو عبایی

در انتخاب این مدل مانتو عربی بهتر است که به یک سری نکات دقت کنید. درست است که مانتو عبایی از لحاظ طراحی معمولا یک لباس بلند و هستند اما برخی از آن ها با سایرین متفاوت اند. ممکن است که مدل آستین ها و حتی پایین تنه این عباها با سایرین متفاوت باشد. نکات زیر را در هنگام خرید مانتو عبایی در نظر بگیرید:

جنس پارچه

دقت داشته باشید که شاید مهم ترین نکته در خرید مانتو عبایی جنس آن ها باشد.

شاید شما هم جز آن دسته کسانی هستید که علاقه مند به خرید اجناس مرغوب باشید در این صورت دقت کنید که مانتو عبایی انتخاب شما باید از لحاظ جنس و رنگ به گونه ای باشد که بتوانید آن را برحسب نیاز خود مورد استفاده قرار دهید.

قد لباس

دقت داشته باشید که مانتو عبایی عربی معمولا به صورت بلند دوخته می شود لذا پوشیدن این لباس برای افرادی که قد کوتاهی دارند حتی الامکان با کفش پاشنه بلند توصیه می شود.

این لباس ها معمولا به دلایلی که ذکر شد مناسب مجالس خاص و عروسی ها هستند.

رنگ عبا عربی

عباها معمولا در رنگ های تیره به بازار عرضه می شوند و در بین رنگ های مختلف رنگ مشکی با زمینه های تزیینی مختلف از سایرین بیشتر قابل توجه است.

بهتر است که با شما با توجه به نیاز خود در هنگام خرید مانتو عبایی ، رنگ مناسب را برای لباس خود انتخاب کنید. ممکن است که شما بخواهید از یک عبا عربی برای استفاده روزانه خود تهیه کنید در این صورت بهتر است که از رنگ های مناسب فصل استفاده کنید.

طرح مانتو عبایی

دقت داشته باشید که عبا عربی اگرچه نوعی پوشش خاص محسوب می شود که بیشتر اوقات نیز با طرحی واحد به بازار عرضه می شود اما شما می توانید طرح لباس خود را با توجه به نوع استفاده خود تعیین کنید.

مانتو عبایی عربی معمولا دارای طرح های مختلفی هستند که این طرح ها به ویژه با تزییناتی خاص به بازار عرضه می شود. اغلب عباهای اماراتی از نوعی هستند که با پولک، منجوق و …. تزیین شده اند و می توانند به عنوان مانتو مجلسی نیز مورد استفاده قرار گیرند.

این لباس ها به ویژه دارای ویژگی هایی هستند که آنها را سایرین متمایز می کند. اینکه این لباس ها علاوه بر جنس مرغوب تزییناتی دست دوز را نیز دارا هستند باعث می شود که  قیمت آن ها تا حد معقولی بالا باشد.

مانتو عبایی معمولا به صورت جلو باز دوخته می شوند و ممکن است که حتی از سایز معمول شما هم گشادتر باشند. دقت داشته باشید که بهتر است خرید مانتو عبایی را متناسب با سایز خود انجام دهید چرا که لباس جلو باز معمولا گشادتر دیده می شود.

مانتو عبا سفید

مانتو عبایی از کجا بخرم

مدل مانتو عبایی مجلسی مشکی

مدل عبای عربی

مدل مانتو عبایی

مدل مانتو عبایی مشکی

مدل مانتو عبایی دو رنگ

 

مدل مانتو عبایی بلند

مانتو عبایی از کجا بخرم

اغلب عباهای عربی به دلایلی از قبیل جنس پارچه، مرغوبیت نوع دوخت و دوخت دستی تزیینات از قیمت بالایی برخوردارند.

مزون فاریون عبایا مفتخر است که جدیدترین مدل های مانتو عبایی مجلسی و روزانه را با بهترین قیمت و مرغوب ترین جنس به مشتریان گرامی عرضه کند. شما می توانید با مراجعه به بخش فروشگاه سایت از جدیدترین و به روز ترین مدل های عبا عربی و مانتو عبایی مطلع شوید. همچنین می توانید راحتی یک خرید امن را تجربه کنید.

برای خرید و یا دیدن محصولات مزون فاریون عبایا لطفا از طریق شماره 09023250305 با ما در تماس باشید.

توصیه…

جالب است بدانید که عبا عربی یکی از انواع لباس است که میتوانید در هر جا و هر مکانی از آن استفاده کنید. اگر شما هم جز آن دسته از کسانی هستید که به پوشش خود اهمیت می دهید بهتر است که مانتو عبایی  را نیز جز لباس های روزمره خود قرار دهید.

آسانی در پوشش یکی از ویژگی های اصلی عبا عربی است. شاید تصور کنید که مانتو عبایی چون یکسره است جلوه زیبایی ندارند اما شما میتوانید با پوشش مناسب و همچنین ست های جذاب و خیره کننده آن ها را مورد استفاده قرار دهید.

در نهایت…

سایت مانتو اماراتی شاید نخستین تولید کننده عبا عربی نباشد اما بدون شک یکی از مرغوب ترین اجناس موجود در بازار را ارائه می دهند.

همچنین این فروشگاه، شامل اجناسیست که از حیث رنگ و طرح هیچگونه رقیبی را پذیرا نمی باشند.

اگر شما هم جز آن دسته کسانی هستید که به شیک پوشی خود اهمیت میدهید مانتو عبایی می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

عباهای عربی با جنس مرغوب، کیفیت فوق العاده و همچنین طرح ها و رنگ های بی نظیر قابل استفاده برای تمامی مجالس و حتی خرید روزانه شما خواهد بود.

شما میتوانید مدل مانتو عبایی خود را با توجه به سلیقه و علایق خود انتخاب کنید. بدون شک راحتی بی حد و حصر مانتو عبایی شما را مشتاق به انتخاب مجدد خواهد کرد.

در ادامه توجه شما را به مشاهده جدیدترین مدلهای مانتو عبا عربی که توسط مزون فاریون عبایا عرضه می شود جلب می کنیم.

مانتو عبایی بلند

مدل مانتو عبایی حریر

جدیدترین مدل مانتو عبایی بلند 1400 ویژه بهار و تابستان در طرح های اسپرت و مجلسی در مزون فاریون عبایا برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم تا با ایده گرفتن از این مدلها، با کمترین زمان در بیرون از منزل به آسانی خرید کنید.

مدل مانتو عبایی حریر مجلسی مشکی

مدل مانتو عبایی حریر مجلسی

مدل مانتو عبایی ایرانی

جدیدترین مدل مانتو عبایی ایرانی را در مزون فاریون عبایا مشاهده کنید

مدل مانتو عبایی خلیجی در مزون فاریون عبایا در طرح های بلند و شیک

مدل مانتو عبایی مجلسی مشکی

جهت خرید حضوری و مشاهده محصولات مزون فاریون عبایا لطفا از طریق شماره 09023250305 با ما در تماس باشید. و یا جهت مشاهده سایر محصولات اینجـــــا کلیک کنید .

دیدگاهتان را بنویسید