خرید مانتو مجلسی
خرید مانتو مجلسی

در خرید مانتو مجلسی باید بسیار دقت کنید، چرا که با توجه به گران بودن مانتوهای مجلسی نسبت به سایر مانتوها، امکان ضرر بیشتری وجود دارد.

مانتو مجلسی ، رقیب سختی برای لباس شب بانوان است. چرا که در مکان هایی که امکان استفاده از لباس شب وجود ندارد، تنها راه بانوان مشکل پسند و خوش سلیقه ، استفاده از مانتو مجلسی شیک و لاکچری می باشد که قطعا قیمت گرانتری نسبت به لباس های شب متوسط دارند.

برخی از مانتو های مجلسی که در مزون های لوکس تهران تهیه و تولید می شود، از نوع گیپور دوزی و مروارید دوزی شده هستند که بعضا برای دوخت و تولید آنها ساعتها وقت صرف می شود.

بانوان با سلیقه ایرانی اکثرا همیشه به دنبال جدید ترین طرح ها و رنگ های سال مانتو مجلسی می گردند.

همانطوری که می دانید سبک و سیاق مانتو مجلسی در بهار و تابستان، با مانتو مجلسی در پاییز و زمستان و نیز به عنوان یک لباس مجلسی متفاوت است.

این روزها انواع مدل مانتو های مجلسی کوتاه و بلند،  در فرش قرمز برخی از اکران های اختصاصی سینمای ایران توسط بازیگران مشاهده می شود که میتواند الگوهای بسیار مناسبی برای بانوان شیک پوش و جوان باشد.

مدل مانتو های مجلسی

با توجه به اینکه حجاب امری ضروری در کشور عزیزمان ایران است، بانوان همواره به دنبال راهی هستند تا در عین شیک پوشی و زیبایی حجاب خود را نیز به طور کامل رعایت کنند، از این رو این مانتوها به عنوان یکی از البسه اصلی و همچنین بسیار محبوب بین بانوان انتخاب شد و شما نیز می توانید به عنوان عضوی از این جامعه از این لباس های زیبا استفاده کنید.

از محصولات
مزون فاریون عبایا
دیدن فرمایید

موارد استفاده از مانتو مجلسی

همانطوری که می دانید مدل مانتو مجلسی ، نسبت به سایر مانتوها ظاهر رسمی تری دارند و در آنها از کمی تجملات مثل سنگ دوری، مروارید دوزی و تکه دوزی استفاده می شود و می تواند به عنوان لباس مجلسی نیز استفاده شود. .

مدل مانتو های مجلسی فقط برای مراسم خاص و یا مهمانی های رسمی قابل استفاده هستند و نمی توان روزانه از این مدل مانتوها استفاده نمود.

در دوخت مانتوهای مجلسی از پلی استر بیشتر از نخ استفاده می شود تا مانتو روی تن صاف و مرتب بایستد و به سادگی چروک نشود. پیشنهاد مزون فاریون عبایا به بانوان شیک پوش، استفاده از رنگ های روشن و شاد برای مانتوهای مجلسی می باشد.

موارد استفاده از مانتو مجلسی

انتخاب مدل مانتو مجلسی با توجه به اندام و قد

خانم‌های کوتاه قد و ریزه اندام

از پوشیدن مانتوهایی با دامن‌های خیلی گشاد و کلوش خودداری کنید همچنین مانتوهای ساده‌ای که تنگ و قالب تن هستند، انتخاب کنید. مانتوهای مدل کوتاه تا روی زانو برای شما بسیار مناسب است. مانتو های خیلی بلند باعث می‌شود که کوتاه تر دیده شوید.

خانم‌های قد بلند

انتخاب رنگی متفاوت برای مانتو و شلوارتان، باعث می‌شود که قد شما به چند قسمت مختلف تقسیم و تفکیک بشود و در نتیجه کوتاهتر و متناسب‌تر دیده بشوید.

هرگز مدل مانتو و شلوار یک رنگ نپوشید و سعی کنید مانتو و شلوار و حتی کفشتان در چند رنگ متفاوت اما در یک‌ هارمونی انتخاب شود. مانتوهای خیلی کوتاه نیز پاها را بلندتر از آنچه هست نشان می‌دهد پس از پوشیدن چنین مدل‌هایی خودداری کنید.

خرید مانتو مجلسی
خرید مانتو مجلسی

همچنین مانتوهای زنانه کمردار تنگ شما را خوش اندام و زیبا نشان می‌دهد. مانتوی که به انحناها و برجستگی‌های بدن تاکید بیشتری بکند، توجه را از قد بلند دور می‌کند و اندام شما را متناسب‌تر نشان می‌دهد.

خانم‌های چاق و درشت اندام

مانتو‌های کشی و استرچ و کمرهای کشی معمولا برای زنان درشت اندام مناسب نیست. سعی کنید خطوط افقی در مانتو‌یتان نباشد، راه راه پارچه‌ها، نوارها و خطوط افقی شما را چاق‌تر و عریض‌تر نشان می‌دهد.

مانتو‌هایی را بپوشید که خطوط و راه‌های عمودی دارند یا اصلا راه و خطی ندارند. از پوشیدن مانتوهایی که جیب‌های بغل از رو دارد، خودداری کنید مانتوهای خیلی کوتاه انتخاب نکنید و به دنبال مدل‌هایی باشید که شکاف‌های پهلو و جانبی دارند.

خرید مانتو مجلسی با توجه به رنگ پوست

در نظر گرفتن قواعد انتخاب رنگ مناسب برای لباس باعث می شود تا زیباتر و خوش هیکل تر به نظر بیاید.

رنگ پوست معمولی

این خانم ها می توانند از هر رنگ مانتویی استفاده کنند هر دو رنگ تیره و روشن با این رنگ پوست همخوانی دارد.

رنگ پوست تیره

افزادی که پوست تیره دارند برای اینکه نشاط و شادابی به چهره خود ببخشند باید از رنگ های روشن در پوشش خود استفاده کنند. این خانم ها بهتر است از رنگ های سفید، آبی روشن، طوسی روشن، بژ و صورتی انتخاب کنند.

رنگ پوست روشن

رنگ هایی مناسب این گروه است که با رنگ پوستشان تضاد داشته باشد. این خانم ها بهتر است از رنگ های آبی ملایم؛ آبی سیر،قهوه ای و بژ استفاده کنند و رنگ هایی مثل قرمز، زرد، نارنجی، سفید، ارغوانی، صورتی پرهیز کنند.

خرید مانتو مجلسی از مزون فاریون عبایا

شما می توانید به دور از شلوغی مراکز خرید و بازار به مزون ما تشریف بیاورید و از نزدیک جنس، کیفیت ، خاص بودن و تن خور لباسها و مدل مانتو مجلسی و عربی ما را ببینید و از محیط کاملا امن و پر از آرامش مزون فاریون عبایا لذت ببرید.

148مدل مانتومجلسی زنانه2019اماراتی

فاریون عبایا به عنوان مزون مانتو مجلسی ، ارائه دهنده انواع مدل مانتو مجلسی با پارچه حریر ، مدل مانتو مجلسی با گیپور ، انواع مانتو مجلسی بلند ، مانتو مجلسی مروارید دوزی و جدیدترین مدل مانتوهای مجلسی می باشد که این مدل مانتوها همگی مستقیما در کشور امارات دوخته می شوند و توسط ما در ایران به فروش می رسند.

لطفا جهت مشاهده نمونه مانتوهای مجلسی ما از صفحه محصولات ما دیدن فرمایید و یا جهت سفارش از طریق صفجه تماس با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید