راهنمای کامل خرید مانتو عربی

راهنمای کامل خرید مانتو عربی

همانطور که می دانید مانتو عربی نوعی مانتوی بلند است که می توانید از آن به عنوان مدل مانتو مجلسی نیز در مجالس و دیگر مراسم استفاده کنید.

مانتوی عربی معمولا برای مصارف خاص مورد استفاده قرار می گیرد چرا که این مانتو ها به دلیل اینکه دست دوز هستند و همچنین کارشدگی های بسیار دارد اندکی گران قیمت است و همچنین قابل پوشیدن برای سایر مراسم نیست.

نوعی از مانتو عربی که میتوانید آن را برای استفاده روزانه نیز مورد استفاده قرار دهید مانتویی است که پارچه ای متفاوت با پارچه های مجلسی دارد.

مانتو عربی روزانه، مانتویی ست که اغلب رنگ های روشن دارد و نوع دوخت آن نیز با مانتو عربی مجلسی متفاوت است.

این مانتو ها اغلب با پارچه های ساده دوخته می شوند و شما میتوانید نوع و مدل آن را در انواع وب سایت هایی که آنلاین شاپ های این مانتو ها هستند ببینید.

 

مانتو عربی ، راهنمای کامل خرید

راهنمای خرید مانتو عربی

اینکه شما بتوانید مانتوی مورد نظر خود را در کوتاهترین زمان ممکن و با کمترین زمان ممکن خریداری کنید امریست که امروزه با زیاد شدن کانال های تلگرامی بسیار ساده و آسان است.

از محصولات
مزون فاریون عبایا
دیدن فرمایید

کانال تلگرام مانتو عربی توانسته است آسایش و راحتی را در خرید برای شما به ارمغان بیاورد و همچنین با به روزرسانی های مداوم توانسته است که رضایت مشتریان خود را در این زمینه جلب کند.

ممکن است که شما تصور کنید سایز این لباس ها با یکدیگر متفاوت است و همانند لباس مجلسی انتخاب آن ها نیز شما را دچار مشکل می کند اما اینطور نیست. مانتو عربی معمولا یک مانتوی جلو باز و بلند است که سایز خاصی ندارد.

این مانتو ها به دلیل نوع دوختی که دارند و مدل آن ها که غیرقابل تغییر است معمولا برای تمامی سایز ها مورد استفاده قرار می گیرند اما دقت داشته باشید که این باعث میشود تا شما لباسی را انتخاب کنید که چندین سایز برای شم گشاد است بلکه باید لباس انتخابی شما از هر نظر برای شما مناسب باشد.

همانطور که می دانید امروزه علاوه بر فروشگاه های بزرگی که اقدام به فروش مانتو و انواع لباس در مدل های مختلف دارند، آنلاین شاپ های مختلفی نیز برای خرید مانتوها اقدام به کار کرده اند.

شاید تصور کنید که این کاری عبث و بیهوده است چرا که چیزی مانند لباس را باید با پرو قبلی خریداری نمود اما این قضیه زمانی که صحبت به آنلاین شاپ های معروف و معتبر می رسد کاملا متفاوت است.

امروزه مانتو به دلیل فراوانی و همچنین اینکه پوشش عمده در کشور عزیزمان ایران محسوب می شود، در طرح ها و رنگ های متنوعی به بازار عرضه می شود.

پوشش اسلامی و آن هم از نوع ایرانی چیزیست که بانوان شیک پوش ایرانی را شهره جهان ساخته است. اگرچه از دیرباز تا کنون زنان عزیز سرزمینمان به خاص بودن و شیک پوشی شهره بوده اند اما امروزه و با پیشرفت روزافزون صنعت مد و زیبایی این شهرت دو چندان شده است.

نکات بسیار مهم در خرید مانتو عربی

در خرید مانتو باید به نکات بسیار زیادی توجه کنید اما یکی از انواع مانتو که خرید آن بسیار برای همگان جذاب و لذت بخش است مانتوی اماراتی است.

این مانتو ها که به مانتو عربی نیز معروف هستند اغلب مانتو های بلند قدی هستند که که شما می توانید آن ها را به عنوان پوشش تک و با ساپورت بپوشید.

این مانتو ها اغلب به دلیل بلندی تمامی موارد حجاب را رعایت می کنند و شما در انتخاب آن ها آزاد هستید.

با توجه به اینکه حجاب امری ضروری در کشور عزیزمان ایران است، بانوان همواره به دنبال راهی هستند تا در عین شیک پوشی و زیبایی حجاب خود را نیز به طور کامل رعایت کنند، از این رو این مانتوها به عنوان یکی از البسه اصلی و همچنین بسیار محبوب بین بانوان انتخاب شد و شما نیز می توانید به عنوان عضوی از این جامعه از این لباس های زیبا استفاده کنید.

راهنمای کامل خرید مانتو عربی

انتخاب مانتو عربی

مانتو عربی نوعی مانتو است که بلندی آن از حد معمول بیشتر است، به گونه ای که اغلب اوقات این مانتو ها به صورت تک پوشیده می شوند.

شما در انتخاب مانتو عربی باید به نکات بسیاری توجه کنید چرا که ممکن است در نگاه نخست این مانتو ها همانند یک عبا به نظر می رسند و بلندی آن ها ممکن است که برای اغلب مردم اندکی دشوار باشد اما دقت داشته باشید که این مانتو ها نیز نوعی پوشش هستند و چه بسا که زیبایی بیشتری را نسبت به مانتوهای معمولی دارند.

در انتخاب این مانتوها نکات بسیار زیادی مد نظر هست که باید رعایت شود. شما در خرید مانتو عربی باید گزینه های بسیار زیادی را بررسی کنید که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مانتو عربی و مراسم

شاید تصور کنید که مانتو عربی تنها برای مواردی قابل استفاده است که به مهمانی ها و مجالس خاص تخصص پیدا می کنند اما کاملا در اشتباهید.

این مانتو ها به دلیل بلندی و پوشش کامل حتی برای استفاده روزانه نیز قابل استفاده هستند و شما میتوانید آن ها را در هر مکانی مورد استفاده قرار دهید .

همانطور که گفته شد تنها نکته ای که باید مدنظر داشته باشید این است که این مانتو ها را بر حسب پارچه و مدل آن ها انتخاب کنید.

مدل مانتوهای جدید

برخی از این مانتو ها برای استفاده روزانه قابل استفاده نیستند، نه از لحاظ مدل اما پارچه آن ها به گونه ایست که میتوانید آن ها را تنها در مجالس استفاده کنید.

برخی از این مانتو ها نیز سنگ دوزی شده هستند و با دست کار شده اند که در این صورت علاوه بر افزایش قیمت، سنگینی و زیبایی خیره کننده آن ها باعث می شود که تنها قابل پوشیدن در مجالس باشند.

این مانتو ها به دلیل اینکه بسیار متنوع هستند اغلب برای هر مراسمی قابل استفاده هستند.

حتی شما به عنوان یک عروس برای مراسم عقد محضری خود می توانید از این مانتو های بلند استفاده کنید، به شرطی که رنگ آن را به درستی انتخاب کنید!

فرم بدن

نکته ی دیگری که باید در انتخاب مانتو عربی به آن دقت کنید فرم بدن است. شاید اینطور به نظر برسد که مانتو عربی به دلیل گشادی ربطی به فرم بدن ندارد اما این تصوری غلط است و هر چقدر که شما فرم بدن خودتان را بهتر بشناسید لباس بهتری را میتوانید انتخاب کنید.

در هر صورت در انتخاب مانتو باید دقت کنید که لباسی را انتخاب کنید که نقاط مثبت شما را پررنگ تر نشان دهد و نکات منفی را کمرنگ تر کند.

اگرچه شما در هر سایز و با هر فرمی زیبا خواهید بود اما دقت داشته باشید که پررنگ کردن نقاط مثبت به زیبایی شما کمک شایانی خواهد کرد.

معمولا مانتو عربی جلو باز است و اگر هم بسته شود با دکمه و یا زیپ بسته می شود. اگر شما چاق هستید بهتر است که از مانتو عربی جلوباز استفاده کنید و حتی الامکان از پوشیدن مانتو های جلو بسته و اندامی خودداری کنید.

اگر شما قد بلندی دارید مانتو عربی یکی از بهترین انتخاب ها برای شماست چرا که قد کشیده شما را زیباتر نشان می دهد اما اگر قد کوتاهی دارید بهتر است که از مانتو عربی همراه با یک کفش پاشنه بلند استفاده کنید.

رنگ ها

مانتو عربی معمولا به دلیل مدل خاصی که دارد در رنگ مشکی دوخته می شود. شاید این تصور شما از مانتو عربی باشد اما دقت داشته باشید که مانتو عربی به معنای چادر و عبا نیست و رنگ ها و طرح های مختلفی نیز دارد.

معمولا رنگ های روشن این مانتو برای مجالس خاص مورد استفاده قرار می گیرد. همان طور که گفته شد مانتوی عربی را حتی می توانید در مراسم عقد محضری به تن کنید.

این مانتوهای بلند به دلیل دوخت و مدل خاصی که دارند قابل استفاده در تمامی مراسم هستند به ویژه مجلسی که مختلط هستند و نیاز است تا شما با حجاب کامل در آن حضور یابید.

خرید مانتو عربی رنگی

مانتو عربی حتی برای خرید روزانه نیز مناسب است. تنها لازم است که شما این مانتو را با یک شال زیبا ست کنید و از آزادی عمل و همچنین گشادی این مانتو ها لذت ببرید.

شاید تصور کنید این مانتو ها چون بلند هستند اندام شما را درشت تر نشان خواهند داد و به طور کل برای یک عصر دوستانه مناسب نیستند اما دقت داشته باشید که مانتو عربی معمولا با پارچه های لخت دوخته می شوند و به همین دلیل است که اندام شما را همانطور که هست نشان خواهد داد، چه بسا که رنگ های مشکی و تیره اندام شما را جمع تر نیز نشان می دهد.

خرید مانتو در مزون فاریون عبایا

گروه تولیدی مانتو اماراتی (مزون فاریون عبایا)  یکی از نخستین ها در تولید مانتوی عربی تا کنون بوده است و همچنین یکی از تولید کنندگان و طراحان اصلی نیز در این زمینه به شمار می آید. گروه تولیدی مانتو عربی انواع مانتو مجلسی و روزانه را دوخته و در اختیار مشتریان خوش ذوق و خوش سلیقه خود قرار می دهد.

مانتو اماراتی با انواع پارچه های مرغوب و زیبای بازار از جمله حریر های ناب مانتو های عربی را در طرح ها و رنگ های مختلف به شما عزیزان عرضه می کند. با انتخاب مانتو عربی همیشه خوش پوش و زیبا باشد و در تمامی مجالس همچون نگینی بدرخشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *