خرید مانتو عربی

همانطور که می دانید مانتو عربی نوعی مانتوی بلند است که می توانید از آن به عنوان مانتو مجلسی نیز در مجالس و دیگر مراسم استفاده کنید.

مانتوی عربی معمولا برای مصارف خاص مورد استفاده قرار می گیرد چرا که این مانتو ها به دلیل اینکه دست دوز هستند و همچنین کارشدگی های بسیار دارد اندکی گران قیمت است و همچنین قابل پوشیدن برای سایر مراسم نیست.

نوعی از مانتو عربی که میتوانید آن را برای استفاده روزانه نیز مورد استفاده قرار دهید مانتویی است که پارچه ای متفاوت با پارچه های مجلسی دارد.

مانتو عربی روزانه، مانتویی ست که اغلب رنگ های روشن دارد و نوع دوخت آن نیز با مانتو عربی مجلسی متفاوت است.

این مانتو ها اغلب با پارچه های ساده دوخته می شوند و شما میتوانید نوع و مدل آن را در انواع وب سایت هایی که آنلاین شاپ های این مانتو ها هستند ببینید.

مانتو غربی بلند

خرید مانتو عربی

اینکه شما بتوانید مانتوی مورد نظر خود را در کوتاهترین زمان ممکن و با کمترین زمان ممکن خریداری کنید امریست که امروزه با زیاد شدن سایتهای اینترنتی خرید مانتو عربی بسیار ساده و آسان است.

سایت مانتو عربی مزون فاریون عبایا توانسته است آسایش و راحتی را در خرید مانتو عربی برای شما به ارمغان بیاورد و همچنین با به روزرسانی های مداوم توانسته است که رضایت مشتریان خود را در این زمینه جلب کند.

آیا می دانستید که​ مزون فاریون عبایا​ فروشنده

جدیدترین و شیک ترین مانتوهای عربی می باشد​

ممکن است که شما تصور کنید سایز این لباس ها با یکدیگر متفاوت است و همانند لباس مجلسی انتخاب آن ها نیز شما را دچار مشکل می کند اما اینطور نیست. مانتو عربی معمولا یک مانتوی جلو باز و بلند است که سایز خاصی ندارد.

این مانتو ها به دلیل نوع دوختی که دارند و مدل آن ها که غیرقابل تغییر است معمولا برای تمامی سایز ها مورد استفاده قرار می گیرند اما دقت داشته باشید که این باعث میشود تا شما لباسی را انتخاب کنید که چندین سایز برای شم گشاد است بلکه باید لباس انتخابی شما از هر نظر برای شما مناسب باشد.

مانتو عربی مشکی

همانطور که می دانید امروزه علاوه بر فروشگاه های بزرگی که اقدام به فروش مانتو و انواع لباس در مدل های مختلف دارند، آنلاین شاپ های مختلفی نیز برای خرید مانتوها اقدام به کار کرده اند.

شاید تصور کنید که این کاری عبث و بیهوده است چرا که چیزی مانند لباس را باید با پرو قبلی خریداری نمود اما این قضیه زمانی که صحبت به آنلاین شاپ های معروف و معتبر می رسد کاملا متفاوت است.

امروزه مانتو به دلیل فراوانی و همچنین اینکه پوشش عمده در کشور عزیزمان ایران محسوب می شود، در طرح ها و رنگ های متنوعی به بازار عرضه می شود.

پوشش اسلامی و آن هم از نوع ایرانی چیزیست که بانوان شیک پوش ایرانی را شهره جهان ساخته است. اگرچه از دیرباز تا کنون زنان عزیز سرزمینمان به خاص بودن و شیک پوشی شهره بوده اند اما امروزه و با پیشرفت روزافزون صنعت مد و زیبایی این شهرت دو چندان شده است.

نکات بسیار مهم در خرید مانتو عربی

در خرید مانتو باید به نکات بسیار زیادی توجه کنید اما یکی از انواع مانتو که خرید آن بسیار برای همگان جذاب و لذت بخش است مانتوی اماراتی است.

این مانتو ها که به مانتو عربی نیز معروف هستند اغلب مانتو های بلند قدی هستند که که شما می توانید آن ها را به عنوان پوشش تک و با ساپورت بپوشید.

خرید مانتو عربی

این مانتو ها اغلب به دلیل بلندی تمامی موارد حجاب را رعایت می کنند و شما در انتخاب آن ها آزاد هستید.

با توجه به اینکه حجاب امری ضروری در کشور عزیزمان ایران است، بانوان همواره به دنبال راهی هستند تا در عین شیک پوشی و زیبایی حجاب خود را نیز به طور کامل رعایت کنند، از این رو این مانتوها به عنوان یکی از البسه اصلی و همچنین بسیار محبوب بین بانوان انتخاب شد و شما نیز می توانید به عنوان عضوی از این جامعه از این لباس های زیبا استفاده کنید.

انتخاب مدل مانتو عربی

مانتو عربی نوعی مانتو است که بلندی آن از حد معمول بیشتر است، به گونه ای که اغلب اوقات این مانتو ها به صورت تک پوشیده می شوند.

مانتو عربی سفید

شما در انتخاب مدل مانتو عربی باید به نکات بسیاری توجه کنید چرا که ممکن است در نگاه نخست این مانتو ها همانند یک مانتو عبایی به نظر می رسند و بلندی آن ها ممکن است که برای اغلب مردم اندکی دشوار باشد اما دقت داشته باشید که این مانتو ها نیز نوعی پوشش هستند و چه بسا که زیبایی بیشتری را نسبت به مانتوهای معمولی دارند.

در انتخاب این مانتوها نکات بسیار زیادی مد نظر هست که باید رعایت شود. شما در خرید مانتو عربی باید گزینه های بسیار زیادی را بررسی کنید که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مانتو عربی و مراسم

شاید تصور کنید که مدل مانتو عربی تنها برای مواردی قابل استفاده است که به مهمانی ها و مجالس خاص تخصص پیدا می کنند اما کاملا در اشتباهید.

مانتو عربی به دلیل بلندی و پوشش کامل حتی برای استفاده روزانه نیز قابل استفاده هستند و شما میتوانید آن ها را در هر مکانی مورد استفاده قرار دهید . شما می توانید از مدلهای جدید مانتو عربی مجلسی و مانتو عربی ساده در مزون فاریون عبایا دیدن نمایید.

همانطور که گفته شد تنها نکته ای که باید مدنظر داشته باشید این است که این مانتو ها را بر حسب پارچه و مدل آن ها انتخاب کنید.

مانتو عربی شیک

برخی از این مانتو ها برای استفاده روزانه قابل استفاده نیستند، نه از لحاظ مدل اما پارچه آن ها به گونه ایست که میتوانید آن ها را تنها در مجالس استفاده کنید.

برخی از این مانتو ها نیز سنگ دوزی شده هستند و با دست کار شده اند که در این صورت علاوه بر افزایش قیمت، سنگینی و زیبایی خیره کننده آن ها باعث می شود که تنها قابل پوشیدن در مجالس باشند.

این مانتو ها به دلیل اینکه بسیار متنوع هستند اغلب برای هر مراسمی قابل استفاده هستند.

حتی شما به عنوان یک عروس برای مراسم عقد محضری خود می توانید از این مانتو های بلند استفاده کنید، به شرطی که رنگ آن را به درستی انتخاب کنید!

فرم بدن

نکته ی دیگری که باید در انتخاب مانتو عربی به آن دقت کنید فرم بدن است. شاید اینطور به نظر برسد که مانتو عربی به دلیل گشادی ربطی به فرم بدن ندارد اما این تصوری غلط است و هر چقدر که شما فرم بدن خودتان را بهتر بشناسید لباس بهتری را میتوانید انتخاب کنید.

در هر صورت در انتخاب مانتو باید دقت کنید که لباسی را انتخاب کنید که نقاط مثبت شما را پررنگ تر نشان دهد و نکات منفی را کمرنگ تر کند.

فرم بدن در مانتو عربی مجلسی

اگرچه شما در هر سایز و با هر فرمی زیبا خواهید بود اما دقت داشته باشید که پررنگ کردن نقاط مثبت به زیبایی شما کمک شایانی خواهد کرد.

معمولا مانتو عربی جلو باز است و اگر هم بسته شود با دکمه و یا زیپ بسته می شود. اگر شما چاق هستید بهتر است که از مانتو عربی جلوباز استفاده کنید و حتی الامکان از پوشیدن مانتو های جلو بسته و اندامی خودداری کنید.

اگر شما قد بلندی دارید مانتو عربی یکی از بهترین انتخاب ها برای شماست چرا که قد کشیده شما را زیباتر نشان می دهد اما اگر قد کوتاهی دارید بهتر است که از مانتو عربی همراه با یک کفش پاشنه بلند استفاده کنید.

رنگ مانتو عربی

مانتو عربی معمولا به دلیل مدل خاصی که دارد در رنگ مشکی دوخته می شود. شاید این تصور شما از مانتو عربی باشد اما دقت داشته باشید که مانتو عربی به معنای چادر و عبا نیست و رنگ ها و طرح های مختلفی نیز دارد.

معمولا رنگ های روشن این مانتو برای مجالس خاص مورد استفاده قرار می گیرد. همان طور که گفته شد مانتوی عربی شیک و مجلسی را حتی می توانید در مراسم عقد محضری به تن کنید.

مانتو عربی رنگی

این مانتوهای بلند به دلیل دوخت و مدل خاصی که دارند قابل استفاده در تمامی مراسم هستند به ویژه مجلسی که مختلط هستند و نیاز است تا شما با حجاب کامل در آن حضور یابید.

مانتو عربی حتی برای خرید روزانه نیز مناسب است. تنها لازم است که شما این مانتو را با یک شال زیبا ست کنید و از آزادی عمل و همچنین گشادی این مانتو ها لذت ببرید.

شاید تصور کنید این مانتو ها چون بلند هستند اندام شما را درشت تر نشان خواهند داد و به طور کل برای یک عصر دوستانه مناسب نیستند اما دقت داشته باشید که مانتو عربی معمولا با پارچه های لخت دوخته می شوند و به همین دلیل است که اندام شما را همانطور که هست نشان خواهد داد، چه بسا که رنگ های مشکی و تیره اندام شما را جمع تر نیز نشان می دهد.

تفاوت مانتو عربی و مانتو لبنانی

مانتو عربی و مانتو لبنانی از نظر ظاهر شباهت های بسیاری به هم دارند. هر دو نوع مانتو معمولا بلند و پوشیده است. تفاوت اصلی مانتو عربی و مانتو لبنانی تمرکز اصلی مانتو لبنانی روی آستین هاست.

آستین های مانتو لبنانی بلند است و معمولا بیشتر کارهای تزیینی در مانتو لبنانی در قسمت آستین ها انجام می شود. علاوه بر آستین ها در قسمت بدنه مانتو عربی کارهای تزیینی  بیشتری انجام می شود.

مانتو عربی از کجا بخرم؟

مزون فاریون عبایا  یکی از نخستین ها در فروش مانتو عربی تا کنون بوده است . شما می توانید با مراجعه به بخش فروشگاه سایت ما از جدیدترین و بروزترین مدل مانتوهای عربی ، مدل مانتو مجلسی ، مانتو عبایی مجلسی بازدید فرمایید.

فاریون عبایا با انواع پارچه های مرغوب و زیبای بازار از جمله حریر های ناب ، مانتو های عربی را در طرح ها و رنگ های مختلف به شما عزیزان عرضه می کند. با انتخاب مانتو عربی همیشه خوش پوش و زیبا باشد و در تمامی مجالس همچون نگینی بدرخشید.

جهت ارتباط مستقیم می توانید از طریق شماره تماس 09023250305 با ما در تماس باشید. و یا جهت مشاوره از طریق واتساپ در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

4 × یک =