جدیدترین مدل مانتوهای عربی

این روزها یکی از مدل مانتوهایی که با استقبال هموطنان عزیزمان همراه شده انواع مدل مانتوهای عربی در رنگهای جذاب و متنوع می باشد.مانتو عربی معمولا مانتوهایی هستند که نسبت به سایر مانتو ها قد بلندتری دارند و شما میتوانید آن ها را با توجه به طرح ها و رنگ های فریبنده ای که دارند شناسایی کنید.

انواع مانتوهای عربی از قدیم تا هم اکنون بین بانوان عزیز عرب لباسی رایج بوده اند.این مانتو ها اغلب به دلیل طرح بلندی که دارند و راحتی در پوشش به عنوان البسه اصلی آن ها مورد استفاده قرار می گرفته است. این لباس ها اغلب به روش سنتی دوخته می شدند و آن هم نوع خاصی نیست به جز لباس بلند با آستین های بلند که به عبای عربی نیز معروف است.

شاید تصور کنید که مدل مانتوهای عربی به دلیل طرح و رنگ منحصر به فرد آن که اغلب مشکی ساده بوده است تنها قابل استفاده در مجالس ساده و حتی خرید روزانه است اما جالب است بدانید که مانتوهای عربی امروزه در مجالس مختلف و حتی عروسی ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

این مدل مانتوها توانسته است که محبوبیت زیادی را بین بانوان ایرانی به دست آورد و این نیز حاصل تجربه و دوخت عالی و همچنین ارائه یک کیفیت بی نظیر است.مانتو عربی نه تنها بین بانوان عرب قابل پوشیدن است، بلکه باعث محبوبیت بین خانم هایی که بیشتر به حجاب خود اهمیت میدهند معروف است.

مانتو دانتل سنگدار

ویژگی های مدل مانتوهای عربی

مانتو عربی همانطور که گفته شد به مانتوی بلندی گفته می شود که به انواع خاصی پوشیده می شود. این مانتو معمولا به صورت بلند دوخته می شود و به همین دلیل نیز توسط افرادی که قد بلندی دارند بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

اما اگر شما هم جز آن دسته کسانی هستید که علاقه مند به استفاده از این مانتو ها هستید اما به دلیل قدتان شاید آن را نوعی محدودیت بدانید، بهتر است که از کفش پاشنه بلند استفاده کنید و از لذت یک لباس راحت و زیبا بهره مند شوید. مدل های جدید مانتو عربی امروزه شامل طیف گسترده ای از مانتو ها می شوند که اکثر آنها در یک ویژگی مشترک هستند و آن هم بلندی مانتو است.

بعضی افراد بر این باورند که مانتو عربی توسط یک عده خاص پوشیده می شود و همچنین برای مجالس  بسیار خاص از این مانتو استفاده می شود.اما دقت داشته باشید که اصولا مانتو عربی را برای خرید روزانه هم می توان مورد استفاده قرار داد، تنها نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که طرح متناسب با استفاده خود را بیابید.

مانتو عربی معمولا طرح های ساده ای دارد و شما میتوانید آن را برای اکثر کارهای روزانه خود مورد استفاده قرار دهید اما گاهی نیز ممکن است بخواهید که در یک مجلس مهم مانند یک عروسی، خاص و زیبا ظاهر شوید. در این صورت بهتر است که مانتوی عربی مدل جدید را انتخاب کنید.

این مانتو ها همچنان که نوع سنتی خود را حفظ کرده اند اما توانسته اند تا با ایجاد یک نوع نوآوری خاص و طراحی شیک و جدید بسیار چشمگیرتر از سری پیشین خود باشند. مانتو عربی جدید، در واقع با پارچه هایی متفاوت تر و به مراتب متنوع تر تولید می شوند.

این مانتو ها اغلب به مراسمی مانند عروسی و یا مجالس خاص نسبت داده می شوند چرا که مانتو های بلند، آستین های کار شده و طرح دارد و استفاده از حریر های مجلسی از ویژگی های این مانتو هاست.

ویژگی های مدل مانتوهای عربی

نکات مهم برای انتخاب مدل مانتوهای عربی

1. قدم اول برای انتخاب مانتوهای عربی

انتخاب مانتوی عربی به عنوان پوشش اصلی کاملا به سلیقه شما وابسته است. شما باید در وهله اول به فرم بدنی و هیکل و قد خود دقت داشته باشید. مانتو عربی معمولا به دلیل نوع پوششی که ایجاد می کند برای افراد قد کوتاه مناسب نیست چرا که باعث می شود قد آن ها کوتاه تر دیده شود اما برای افرادی که قد بلندی دارند پوشش بسیار مناسبی است.

2. قدم دوم برای انتخاب مانتوهای عربی

قدم دوم در انتخاب مانتو عربی مدل و طرح آن است. همانطور که گفته شد شما میتوانید مانتو عربی را برای یک مجلس خاص و یا یک خرید روزانه انتخاب کنید.

این مانتو ها اغلب بسته به نوع مجلس ساده و نوع کار شده دارند که نوع کارشده آن ها با انواع سنگ های تزیینی و دوخت های مختلف مزین شده است. دقت داشته باشید که نوع مجلسی این مانتو ها اغلب به دلیل اینکه دست دوز هستند و با دست کار شده اند اندکی گران تر از سایرین هستند.

اگر شما هم جز آن دسته کسانی هستید که به تیپ و استایل خود اهمیت می دهید می توانید با انتخاب یک مانتوی مجلسی عربی کار شده خاص باشید و بدرخشید.

3. قدم سوم برای انتخاب مانتوهای عربی

قدم سوم در انتخاب مانتو عربی رنگ است. شاید تصور کنید که از قدیم این مانتو ها فقط به رنگ مشکی بوده اند و هم اکنون نیز همینطور است اما مانتو عربی در رنگ های مختلفی به بازار عرضه می شود و علت آن هم تنوع اجناس است.

امروزه مانتو عربی علاوه بر رنگ مشکی در رنگ های دیگر نیز به بازار عرضه می شود که از سری آن میتوان رنگ های ترکیبی و پارچه های طرح دار را نام برد. این پارچه ها نیز اغلب با توجه به فصل تغییر می کنند اما اصیل ترین و زیباترین نوع مانتو عربی با پارچه حریر دوخته میشود و بسیار مورد پسند شیک پوشان ایرانی است.

4. قدم چهارم برای انتخاب مانتوهای عربی

قدم چهارم و شاید مهم ترین قدم در انتخاب مانتو عربی نوع پوشش شماست. شما میخواهید مانتوی عربی را برای یک مجلس عروسی انتخاب کنید و یا یک خرید ساده؟

دقت داشته باشید که این مانتوها اغلب مورد توجه و علاقه کسانی است که علاقه مندند تا علاوه بر شیک پوشی و خاص دیده شدن حجاب خود را نیز رعایت کنند. پس اگر شما هم جز آن دسته کسانی هستید که میخواهید شیک پوش و در عین جال با حجاب باشید می توانید از این مانتو ها استفاده کنید.

به ویژه که این مانتوهای عربی پوششی راحت را نیز برای شما به ارمغان می آورند.این پوشش به ویژه برای مجالس عروسی و مجالس مختلط قابل استفاده است و زیبایی زیادی را برای شما به ارمغان می آورد.

قدم چهارم برای انتخاب مانتوهای عربی 

عرضه انواع مدل مانتوهای عربی

مزون فاریون عبایا یک از تولیدکنندگان عمده مانتو عربی و مانتو مجلسی است که توانسته است این کار را با هدفی واحد که خدمت به مشتریست به پیش ببرد.شما با انتخاب مزون فاریون عبایا علاوه بر یک خرید امن و لذت بخش میتوانید از جدیدترین و به روز ترین مدل های مانتو و همچنین عبای اماراتی دیدن کنید و ضمن یک انتخاب مطمئن و به روز، از کیفیت آن ها نیز اطمینان حاصل کنید.

مانتو اماراتی با تولید انواع مدل مانتوهای عربی ، مانتو عبایی و مانتو مجلسی در طرح ها و رنگ های مختلف توانسته است نظر بسیاری از بانوان شیک پوش ایرانی را به خود جلب کند و در عین حال طرحی ساده و زیبا را برای رعایت حجاب ارائه کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *